آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور دبی

سفری هیجان انگیز و به یاد ماندنی به دبی عروس خلیج فارس 

دبی یکی از شهرهای امارات متحده عربی است و در واقع یکی از مدرن ترین شهرهای جهان به شمار می رود. این شهر از جنوب با ابوظبی ، از شمال با شارجه و از جنوب شرقی با عمان همسایه و هم مرز میباشد. دبی وسعتی به اندازه 4110 کیلومتر مربع دارد و درست در صحرای عرب قرار گرفته است . در شهر دبی هیچ رودخانه ی طبیعی وجود ندارد ولی یک خلیج کوچک به نام خور دبی دارد و کشتی ها میتوانند از آن عبور کنند. مناطق تجاری و پالم جمیرا در قسمت غربی خور دبی قرار دارد . آسمان خراش های شیک و مجلل نیز در همین قسمت میباشند . این شهر دومین شهر گران منطقه و 20 امین شهر گران جهان است . با تور دبی آژانس هواپیمایی یاسمین سیر به این شهر سفر کرده و تجربه ای بسیار جذاب برای خود بسازید. جمعیت این شهر حدود 2 میلیون پانصد و سه هزار نفر میباشد. معماری بی نظیر ، تفریحات لاکچری و جذاب ، ویلاهای عجیب دبی و ... سالانه گردشگران زیادی را به این شهر میکشاند.در دبی با پیست اسکی سر پوشیده ، کوه های مصنوعی و ماشین های پلیس بی نظیر رو به رو خواهید شد .حتما این سفر را برنامه ریزی کرده و از آن لذت ببرید. 

تور ارزان دبی آژانس هواپیمایی یاسمین سیر 

تیم حرفه ای ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با توجه به بودجه شما سفری بی نظیر برایتان برنامه ریزی خواهند کرد . با بهترین ایر لاین ها و با کیفیت ترین هتل ها همراه با خدمات ویژه به شهر دبی سفر کنید . هدف ما رضایتمندی شما عزیزان است .سفری لوکس و ارزان را با یاسمین سیر تجربه کنید.

تور لحظه آخری دبی آژانس مسافرتی یاسمین سیر

اگر قصد سفر با تورهای لحظه آخری دبی را دارید باید همیشه آماده سفر باشید. یاسمین سیر برای تورهایی که تنها یک یا دو روز به زمان پرواز آن ها مانده تخفیفات ویژه ای در نطر میگیرد و با قیمتی مناسب تر ولی همان کیفیت همیشگی میتوانهید به دبی سفر کنید . البته سفر با تورهای لحظه آخری همیشه امکان پذیر نیست زمانی که صندلی های پروازی به طور کامل پر نشده باشند با کاهش قیمت آن ها سفری اقتصادی تر خواهید داشت. 

خدمات تور دبی آژانس مسافرتی یاسمین سیر 

دبی یکی از شهرهایی است که حتما باید به آن سری بزنید تا با تکنولوژی های روز دنیا آشنا شوید . آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای مسافران تور دبی خدمات زیر را در نظر دارد: 

  • پرواز رفت و برگشت
  • رزرو بهترین ها در دبی
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان