آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور ترکیه نوروز99

   

تعطیلات عید نوروزتان را با تورهای نوروزی ترکیه خاطره انگیز کنید :

از زمان باستان تاکنون تعطیلات عید نوروز برای ما ایرانیان همراه بوده با سفر و تفریح و همواره سعی داریم در این تعطیلات خاطرات خوبی را برای خود و عزیزانمان رقم بزنیم. اگر قصد دارید که نوروز99 را جزء خاطره انگیزترین نوروزهای طول عمرتان رقم بزنید به شما کشوری را پیشنهاد می کنیم که جزء یکی از مقاصد گردشگری محبوب در کل دنیا است. شهرهای توریستی کشور ترکیه بسیار زیاد است ولی معروف ترین آنها در بین ما ایرانیان استانبول ، آنتالیا ، کوش آداسی ، ازمیر، بدروم و آنکارا می باشد.

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر قصد دارد امسال تورهای نوروزی ترکیه را با بهترین پروازهای ایرانی و خارجی ، با کلیه خدمات اعم از ترانسفر فرودگاهی، لیدر فارسی زبان ، گشت شهری ، گشت خرید ، بیمه مسافرتی و همچنین اقامت در بهترین هتلهای ترکیه را به مسافرانش عیدی دهد.

بهترین قیمت تور ترکیه نوروز99:

قیمت تور نوروزی ترکیه با توجه به شهری که برای سفر انتخاب می کنید، تعداد روز اقامت ، هتل انتخابی شما متفاوت است. یک باور نادرست که به تازگی در میان مردم رواج پیدا کرده است این است که عید نوروز به دلیل افزایش صعودی قیمت ها زمان خوبی برای سفر نیست! در حالی که این باور غلط است زیرا اگر برنامه درستی برای خرید تورهای نوروزی داشته باشید میتوانید بهترین تجربه سفر را با کمترین قیمت داشته باشید. پیشنهادی که یاسمین سیر برای شما دارد این است که از چند ماه جلوتر اقدام به خرید تورهای نوروزی داشته باشید زیرا گاهی اوقات با نزدیک تر شدن به ایام نوروز معمولا قیمت تورها افزایش می یابد. پس با این ترفند با کمترین قیمت، بهترین تجربه تور نوروزی ترکیه را خواهید داشت.