آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور چین نوروز99

    

تور نوروزی چین :

اصولا برای ما ایرانیان بهترین زمان برای سفر ایام نوروز می باشد به همین دلیل بسیاری از افراد از چندین ماه قبل از عید اقدام به رزرو تور مورد علاقه شان می کنند و این کار نیز بسیار درست است زیرا خرید تورهای نوروزی ، چند ماه قبل سفرتان باعث می شود از نظر اقتصادی تور به صرفه خریداری نمایید. تور نوروزی چین ، جزء تورهای خارجی پیشنهادی یاسمین سیر به شما می باشد . توسط تور چین نوروز99 میتوانید از اماکن تفریحی و تاریخی این کشور که سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا به این کشور سفر میکنند دیدن کنید.

قیمت تور چین نوروز 99

قیمت تور چین با توجه به تعداد روزهای اقامت در این کشور، شهر انتخابی برای سفر به این کشور،بنابر کیفیت هتل انتخابی شما متفاوت است، تیم ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر در کنار شما است که بهترین قیمت و برترین کیفیت را در خرید تور چین داشته باشید. همچنین ما به شما توصیه می کنیم 3 یا 4 ماه قبل از عید نوروز اقدام به خرید تور نوروزی چین کنید تا در هزینه هایتان صرفه جویی کنید زیرا با نزدیک شدن به زمان پروازها معمولا قیمت بلیط پروازها به صورت صعودی افزایش پیدا می کند.

جاذبه های گردشگری چین :

در سفر به چین توسط تور نوروزی چین از کدام اماکن دیدن کنیم ؟

چین کشوری است که دارای بناهای تاریخی و طبیعت بسیار زیباست که هر نوع سلیقه ای با سفر به این کشور توسط تور چین راضی باز خواهند گشت. مهم ترین جاذبه های گردشگری چین که ما به شما پیشنهاد می کنیم : دیوار بزرگ چین، پل شیشه ای ژانگجیجاجی چین ، شهر ممنوعه ، میدان تیامن آنمن ، معبد آسمان .