آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور تایلند نوروز 99

تـــور نـــــوروز99 تـــایـــلــنــد 

سفر به سرزمین لبخندها
تور تایلند جزء پرطرفردار ترین تورهای نوروزی خارجی می باشد که هم به صورت ترکیبی و هم به صورت تک شهر برگزار می شود. آژانس هواپیمایی یاسمین سیر مجری تورهای نوروزی تایلند در سال 1399 آماده خدمات رسانی به مشتریان خود می باشد. 

تورهای ترکیبی تایلند شامل :
تورهای 8 روزه بانکوک + پاتایا / بانکوک + پوکت / پاتایا + پوکت / پاتایا+ بانکوک / بانکوک+پاتایا + پوکت / بانکوک+ ساموئی / پوکت + ساموئی / پاتایا + ساموئی می باشد که شما بنا بر سلیقه تا می توانید از یکی از این تورهای ترکیبی را انتخاب کنید.

چرا خرید تور نوروزی تایلند از آژانس هواپیمایی یاسمین سیر ؟
به سبک یاسمین سیر سفر کنید ، ارزان ولی لوکس...
اصلا نگران قیمت تور تایلند نباشید زیرا آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با ارائه تورهای متنوع تایلند شرایط را به گونه ای برای شما فراهم می کند تا با کمترین هزینه ، بهترین خدمات را دریافت کنید. پکیج های مختلف تور تایلند آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای نوروز 1399 ، با انواع مختلف ایرلاین ها ( بلیط پرواز ایرانی یا پرواز ترک به مقصد تایلند ) و هتل های مختلف تایلند در مناطق مختلف به خواست شما و سایر امکانات ارائه شده متغیر خواهند بود. 

نکاتی که در سفر به تایلند نباید فراموش کنید :

✅ پوشش مناسبی داشته باشید ؛ در اماکن عمومی تایلند آزادی پوشش دارید اما برای بازدید از اماکن مذهبی تایلند باید لباس مناسب بر تن داشته باشید.

✅ ماساژ تایلندی فراموش نشه ؛ همان طور که می دانید ماساژ تایلندی جز مشهورترین ماساژهای دنیاست که در سفر به تایلند توسط تور نوروزی تایلند با هزینه بسیار کمی می توانید از آن لذت ببرید.

✅ به رانندگان تاکسی اعتماد نکنید ؛ بسیاری از رانندگان تاکسی به دروغ به شما می گویند که جایی که شما قصد رفتن به آنجا را دارید تعطیل است و جای دیگر را به شما پیشنهاد می دهند تا به مکان دورتری ببرند و کرایه بیشتری بگیرند اگر راننده ای از این قبیل حرف ها زد به آنها اعتماد نکنید.

✅ مردم تایلند به صف ایستادن اعتقاد ندارند ؛ در کشور تایلند مردم برای هیچ چیز صف نمی ایستند پس در سفر به تایلند  خود را برای شلوغی های تو در تور عادت دهید. 

✅ انبه های تایلند را از دست ندهید؛ انبه های تایلند جزء خوشمزه ترین انبه های جهان است پس در سفر به تایلند آنها را از دست ندهید. 

✅ هتل با تمام وعده های غذایی رزرو نکنید ؛ پول خود را با رزرو هتل با تمام وعده های غذا هدر ندهید چون مکان های زیادی برای غذا خوردن در تایلند با قیمت های بسیار ارزان وجود دارد ، همچنین تست دسرهای خوشمزه تایلند فراموش نشود.

✅ از آب شهری تایلند ننوشید ؛ در تور تایلند سعی کنید برای نوشیدن آب از بطری های آب معدنی استفاده کنید.