آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور آنکارا نوروز99

    

تور آنکارا نوروز 1399 با آژانس هواپیمایی یاسمین سیر

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر مجری مستقیم تورهای آنکارا قصد دارد برای مشتریان خود در نوروز 99 عیدی بدهد ! اما این عیدی چیست ؟ این عیدی تورهای ارزان آنکارا می باشد . کارشناسان ما با کمترین بودجه بهترین پکیج تور آنکارا را به شما ارائه می دهند.

خدمات تور نوروزی آنکارا

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر تورهای نوروزی آنکارا را با خدمات زیر ارائه می دهد :

💫 پروازهای رفت و برگشت ایرانی ( ماهان ایر ، ایران ایر ) و پروازهای ترک ( ترکیش ، پگاسوس ، اطلس )

💫 ترانسفر فرودگاهی کاملا رایگان

💫 گشت شهری

💫 لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان ترکی

💫 امکان انتخاب پرواز و هتل خارج از پکیج تور آنکارا
💫 رزرو هتل های 3 ستاره، 4 ستاره و 5 ستاره به همراه صبحانه رایگان

💫 بیمه مسافرتی

جاذبه های گردشگری آنکارا

با تور نوروزی آنکارا از کدام مناطق تورسیتی آنکارا دیدن کنیم؟

اگر توسط تورهای یک روزه یا دو روزه به این شهر سفر کردید و زمان زیادی  برای گشت و گذار ندارید بازدید از آنیت کابیر( مقبره آتاتورک) و موزه تمدن آناتولی را از دست ندهید. اما اگر توسط تورهای نوروزی آنکارا به این شهر سفر کردید توصیه میکنیم تعداد روزهای بیشتری در این شهر بمانید و دیدن اماکن تاریخی و تفریحی آنکارا را از دست ندهید! جاذبه های گردشگری آنکارا بسیار زیاد است اما اماکنی در ایام نوروز دیدن از آنها را به شما توصیه می کنیم : قلعه آنکارا ، موزه هنر و مجسمه سازی ، حمام رومی ها، معبد آگستوس ، دریاچه موگان آنکارا ، آکواریوم آکوا وگا آنکارا و همچنین تست غذاهای خوشمزه ترکی در بهترین رستوران های آنکارا را فراموش نکنید.

فرهنگ مردم آنکارا:

اگر تمایل دارید در تور آنکارا نوروز 99 آژانس هواپیمایی یاسمین سیر به این شهر سفر کنید بد نیست در رابطه با فرهنگ این شهر اطلاعاتی داشته باشید.

💫 همان طور که می دانید زبان اصلی مردم ترکیه ترکی می باشد و دومین زبان رسمی آنها انگلیسی می باشد. دین رسمی مردم آنکارا اسلام می باشد و اکثریت آنها سنی می باشند.

💫 یکی از فرهنگ هایی که در تور آنکارا به محض ورود به این شهر متوجه آن می شوید خون گرمی و مهمان نواز بودن مردم این شهر است. و این مهمان نوازی در بین مردمان این شهر آنقدر شدید است که اشخاصی را که شناخت چندانی از آنها ندارند به منزل خود دعوت می کنند و با چای اصیل ترکی و غذاهای لذیذشان از مهمانانشان پذیرایی می کنند. یکی از مسائلی که باید در هنگام ورود به خانه های مردم آنکارا باید توجه کنید این است که به هیچ عنوان با کفش وارد خانه هایشان نشوید زیرا از نظر آنها بی احترامی محسوب می شود.

💫جالب است بدانید مردم این شهر در هر مسائل مالی حتی خیلی کوچک چشم بر چانه زدن نمی پوشانند و این یک فرهنگ در بین مردمان این شهر است.

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر مجری مستقیم تورهای ارزان و لحظه آخری آنکارا آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.