آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور کلن

  بهترین وقت سفر به کلن

كلن بر روي رودخانه راين واقع شده و كليساي مشهور كلن، مسند اسقف اعظم كاتوليك كلن است. اين شهر يك مركز بزرگ فرهنگي و هنري محسوب مي‌شود و داراي بيش از ۳۰ موزه و صد‌ها گالري هنري است. این شهر یکی از گرمترین شهرهای آلمان محسوب میگردد که آب و هوای اقیانوسی دارد و میانگین سالانه دما در این شهر در طی روز به ده درجه سانتیگراد و در شب ها به پنج درجه می رسد. با تور اروپا سفر کنید و ازآب و هوای اروپا لذت ببرید.


دماي هوا دركلن بين ۱ تا ۲۴ درجه سيليسيوس مي باشد . كلن زمستان ملايم ومعتدل دارد . به ندرت برف مي بارد .  تابستان ها از رطوبت نسبي برخوردار است ( اما گاهي  هواي داغ وسوزان مشاهده شده است ) فصل پاييز هوايي ايده آل دارد . هتل ها در سپتامبر تا اكتبر ارزان تر هستند ودر زمان برپايي كارناوال ها كه از ۱۱ نوامبر شروع مي شود بالاتر مي رود.

بهترین زمان برای سفر به کلن پیش از شروع فصل بهار، یعنی حوالی ماه فوریه و مارس است زیرا کارناوال کلن در این زمان برگزار می‌شود و خیابان‌ها پیش و پس از کارناوال شور و شوق دیگری به خود می‌گیرند. در غیر این صورت بهتر است بین ماه مه و سپتامبر به کلن سفر کنید و تماشاگر جشنواره‌ی تابستانی شهر باشید. اگر فصد دارید با تور آلمان سفر کنید و از دیدنی های آلمان در شهرهای مختلف آن بازدید کنید ، قبل از سفر در مورد آب و هوای آلمان و شهرهای آن اطلاع پیدا کنید.