آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور آلانیا

تور آلانیا

شهر آلانیا يکي‌ از شهرهاي استان آنتاليا با فاصله 135کيلومتر از اين استان مي‌‌باشددر جنوب ترکيه قرار دارد ، آلانيا با داشتن آب و هواي مطبوع مديترانه‌اي و سواحل بکر تبديل به يکي‌ از گردشگاه‌هاي زيبا و مشهور جهان گرديده است . آثار باستاني و سبک زندگي‌ چند فرهنگي‌ ساکنين اين ناحيه ، مراکز خريد و شب هاي‌ به يادماندني ، خاطره به یاد ماندنی در ذهن گردشگران داخلي‌ و خارجي‌ به جا می گذارد. آلانيا از شرق به فرودگاه قاضي پاشا و از غرب به فرودگاه آنتاليا متصل مي‌‌باشد به همین علت سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب میکند و از این رو آژانس مسافرتی یاسمین سیر با ارائه پکیج های تور آلانیا ، با فراهم کردن رزرواسیون آنلاین و با داشتن کادری مجرب و دقیق ، مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین تورهای آلانیا را برای شما فراهم کرده است.

قیمت تور آلانیا

بلیط هواپیما آلانیا با قیمت مناسب از ایرلاین های مختلف ارائه شده و هتل های بسیاری هم با قیمت های مناسب پذیرای مسافران تور آلانیا خواهند بود.پرواز های خارجی به آلانیا توسط ایرلاین های مختلفی مثل ایران ایر ، اسمان ، اطلس و...انجام میشود که با توجه به زمان سفر شما متفاوت خواهد بود.قیمت تور آلانیا با توجه به هتل ، نوع ایر لاین و خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود.

چرا تورهای آلانیا با آژآنس مسافرتی یاسمین سیر؟

آژانس یاسمین سیر با ارائه ی تورهای متنوع  آلانیا شرایط را به گونه ای فراهم میکند که با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ها ، سفر خوبی را تجربه نمایید.شما مسافران گرامی با توجه به امکانات دلخواه و بودجه خود میتوانید بهترین انتخاب را از میان تورهای آلانیا ما داشته باشید . قیمت تورها با توجه به ایرلاین ، خدمات و نوع هتل متفاوت خواهد بود.

بهترین زمان سفر به آلانیا

بهترین زمان سفر به آلانیا فصل بهار و پاییز مناسب برای مسافران تور آلانیا می باشد بسیار مطبوع است  و بسیاری از مسافران پکیج تور آلانیا این فصل را برای سفر خود انتخاب میکنند.

جاذبه های گردشگری آلانیا

قلعه آلانيا

یکی از دیدنیهای آلانیا که در سال 1225 در محل خرابه هاي قلعه روم ، از سوي سلطان سلجوقي علاء الدين كيقباد ساخته شده استقلعه آلانيا تنها قلعه باقيمانده از دوران سلجوقي است كه تا به امروز حفاظت شده است . اين قلعه داراي 83 برج و 140 كنگره است . اين قلعه كه داراي 3 رديف حصار مي باشد از قلعه هاي دروني و بيروني تشكيل يافته است .

مراکز خرید آلانیا

مرکز خرید آنالیوم آلانیا در شهر آلانیای ترکیه واقع شده و از مراکز خرید آلانیا است که  روزانه بازدیدکنندگان بسیاری برای خرید به این مرکز مراجعه می کنند.این مرکز با فروشگاههای متعدد محلی مناسب برای افرادی است که قصد خرید اجناس متنوع را دارند.مرکز خرید آنالیوم آنالیا هر روز از ساعت 10 صبح لغايت 10 شب بروي بازديدکنندگان باز است.