آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور میلان

  میلان شهری زیبا و مدرن است که توانسته ترکیبی از ایتالیای دیروز و امروز را در معرض دید همگان قرار دهد. این شهر علاوه بر آن که از نظر هنری بسیار غنی است، تاریخ و فرهنگی منحصر به فرد دارد و امروزه پایتخت تجارت، مد و موسیقی کشور ایتالیا به حساب می آید.میلان (Milano) دومین شهر بزرگ ایتالیا و پرجمعیت‌ترین شهر آن است. اگر قصد داری با تور اروپا و یا تور ایتالیا به میلان سفر کنید ، بهتر است اطلاعاتی در مورد این شهر داشته باشید.

1-میلان نسبتاً شهر امنی است، اما باید در مکان‌های شلوغ و ایستگاه‌ مرکزی قطار ، مواظب جیب‌برها باشید. خیلی از دزدها به بهانه فروش چیزی با شما صحبت می‌کنند و در همان حال ممکن است همدستش کیف شما را بزند. در میلان با هیچ دست‌فروشی صحبت نکنید، هیچ چیز مجانی‌ از دست‌فروش‌ها نگیرید و کیف پولتان را جای امنی بگذارید که راحت قابل دسترس نباشد.
2-شهر ميلان داراي سه خط مترو است که می توانید از آن برای بازدید از دیدنی های ایتالیا استفاده کنید.اين خطوط حمل و نقل شهري داراي ايمني كافي هستند وبا آنها تقريبا مي توان به همه جاي اين شهر رفت. اگر مي خواهيد به جايي برويد كه متروها قادر نيستند شما را ببرند، آن وقت بايد از اتوبوس و ترامواهاي دقيق و منظم شهر ميلان استفاده كنيد.بليط اتوبوس در ميلان چندان هم ارزان نيست.  
3-اگر به موسیقی جاز علاقه داشته باشید، جشنواره‌ی جاز میلان در ماه نوامبر برای شما بسیار دوست‌داشتنی خواهد بود.
4-از آنجایی که بسیاری از بهترین ماشین‌های دنیا ایتالیایی هستند، مسابقات اتومبیل‌رانی فرمول یک در میلان یک اتفاق مهم است.
5-اختلاف ساعت ميلان تا تهران : ۲:۵۰-