آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور فرانسه

  

کشور فرانسه در سال 1998 میلادی با 70 میلیون گردشگر، مقام نخست کشورهای توریستی جهان را از آن خود کرد. گردشگران تورفرانسه  در مقامی بالاتر از اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، انگستان و چین قرار دارد. این کشور برای مناظر طبیعی و سازه های بسیار مشهورش همچون برج ایفل یا خیابان هایی همچون شانزه‌لیزه شهرت دارد. که از مهمترین دیدنی های فرانسه  به شمار می روند.

بزرگ ترین کانال دنیا در این کشور واقع شده است. این کانال علاوه بر اینکه دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس را به هم ارتباط می دهد، منظره بسیار زیبایی دارد. دو طرف آن را درختان بلند و سرسبزی پوشانده اند. دیدنی های کشور فرانسه در همه شهرهای آن قابل لمس است. اینگونه نیست که همه چیز در مرکز کشور یا فقط یکی دوشهر آن جمع شده اند. به هر شهر این کشور زیبا که سفر کنید، موردی برای شگفت زده و هیجان زده شدن جود دارد. معماری آثار تاریخی و قدیمی از جمله جاذبه های دیدنی فرانسه هستند.

مراکز خرید فرانسه یکی از جاذبه های توریستی این کشور به شمار می روند. در سفرتان با تور فرانسه زمانی را به بازدید از بازارهای فرانسه اختصاص دهید . اگر به بازارهای قدیمی علاقمندید و یا اگر به دنبال لوازم آنتیک و قدیمی مانند مبلمان قدیمی ، اشیاء عجیب و غریب و یا لباسهای قدیمی هستید بدون شک بازار سنت کوین پاریس انتخاب بسیار مناسبی برای شماست. بازار سنت کوين یکی دیگر از مراکز خرید پاریس در شمال این شهر واقع شده است.

بازارچه‌ی معروف نیس موسوم به بازارچه‌ی سَلِیا یا کوق سلیا (Cours Saleya) بازارچه‌ای‌ست که هر روز در خیابان برپا می‌شود و در غرفه‌های آن گل و گیاه، خوراکی و گوشت و ماهی، سوغاتی محلی و انواع لوازمی به فروش می‌رسد که اغلب در بازارهایی از این دست فروخته می‌شوند. روز دوشنبه نیز بازارچه مختص فروش عتیقه‌جات است. این بازارچه از 6 صبج باز است و تا پاسی از عصر ادامه دارد.

پاساژ ژوف روآ یک راهرو پیاده روی سربسته است که در آن انواع برندهای معتبر شعبه دارند. این پاساژ بین بلوار مونتمارت در جنوب و خیابان گرنج باتلیر در شمال امتداد دارد. بازار کریسمس، بازارچه سنتی و خیابانی است که در ماه دسامبر در بوردوی فرانسه برپا می شود. در این بازارچه که از مراکز خرید در فرانسه است، علاوه بر فروش وسایل، موسیقی، اجراهای زنده خیابانی و نور و جشن نیز برای پیشواز سال نو برپاست. سپری کردن در این بازار در این وقت سال بسیار هیجان انگیز و جالب توجه است و محیط شادی دارد.

مرکز خرید لس کواتر در غرب پاریس واقع شده است و این منطقه با نام لادیفنز معرفی شده است. برندهایی معروف در این مجموعه وجود دارد که شامل فنس، زارا، لنسل و اچ اند ام می باشد. مرکز خرید لس کواتر شامل ده ها مغازه ، فروشگاه ، رستوران و سینماهای متعدد می باشد. این مرکز از مهمترین مراکز خرید کشور فرانسه است.