خرید تور مسافرتی و رزرو هتل از آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا

تور آلمان

سفر به آلمان

آلمان از تاریخچه ای بسیار جالب که با تغییرات و دگرگونی های بسیاری نیز همراه بوده، برخوردار است. آلمان یکی از کشورهایی است که صاحب برخی از مهمترین عناوین و رکوردهای ثبت شده در جهان می باشد، به همین دلیل به یکی از محبوب ترین کشورهای جهان نیز تبدیل شده است. کشور آلمان بواسطه گذشته خود که سرشار از نام ها و اتفاقات بزرگ و مشهور است، کشوری مطرح در جهان به شمار می رود. با تور آلمان یا تور اروپا یاسمین سیر سفر کنید و از اماکن دیدنی آلمان بازدید کنید.

پایتخت: برلین

شکل حکومت: جمهوری فدرال

موقعیت جغرافیایی: این کشور از شمال با دریای شمالی، دریای بالتیک و دانمارک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه همسایه است.

واحد پول: واحد پول کشور آلمان، یورو نام دارد. این کشور نیز همانند سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا از این واحد پولی بهره می گیرد.

زبان های مورد استفاده در آلمان:زبان رسمی این کشور، زبان آلمانی است. با این وجود، ردپای زبان های مختلف دیگری نیز در این کشور دیده می شود. از آنجاییکه آلمان یکی از اعضای اتحادیه اروپا محسوب می شود، دو زبان رایج دیگری که در این کشور مورد استفاده قرار می گیرند شامل انگلیسی و فرانسوی می باشد. علاوه بر این، زبان های دیگری نظیر دانمارکی، صربی، رومانیایی و فریزین هم به ندرت در این کشور کاربرد دارند. انگلیسی زبانی کاملاً رایج در آلمان است و بنابراین کسی برای مکالمه به این زبان با مشکلی مواجه نخواهد شد.

سفارت آلمان در تهران
تلفن۳۹۹۹۰۰۰۰

آدرسخیابان فردوسی، کوچه برلین

  • سفارت ایران در آلمان

تلفن۰۰۴۹۳۰۸۴۳۵۳۰

آدرسPodbielskiallee 67, 14195 Berlin, Germany :