آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور آنکارا

 تور آنکارا، سفر به پایتخت کشور ترکیه

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه و همچنین پایتخت سیاسی این کشور محسوب می شود. تور آنکارا جزء یکی از ارزان ترین تورهای ترکیه می باشد، به همین دلیل سالانه گردشگران زیادی از کشور ما به این مقصد سفر می کنند.

آنکارا بزرگترین شهر ترکیه بعد از استانبول است و همچنین مرکز مدیریتی ، سیاسی و اداری ترکیه است به همین دلیل سالانه تعداد زیادی توریست و غیرتوریست برای امور مختلف اداری و سیاحتی به این شهر سفر می کنند. و یک خبر خوبی که یاسمین سیر برای شما دارد :

ما با ارائه تور ارزان آنکارا، تورهای لحظه آخری آنکارا،تور انگشت نگاری آنکارا آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشیم. لازم به ذکر است که کارشناسان ما برای وقت سفارت شما آماده خدمات رسانی هستند.

چرا تورهای آنکارا با آژانس مسافرتی یاسمین سیر؟

آژانس یاسمین سیر با ارائه ی تورهای متنوع آنکارا ، تورهای لحظه آخری آنکارا شرایط را به گونه ای فراهم میکند که با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ها ، سفر خوبی را تجربه نمایید.شما مسافران گرامی با توجه به امکانات دلخواه و بودجه خود میتوانید بهترین انتخاب را از میان تورهای آنکارای ما داشته باشید . قیمت تورها با توجه به ایرلاین ، خدمات و نوع هتل متفاوت خواهد بود.

همچنین تیم ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با توجه به قصد سفر شما به آنکارا پکیج های تور آنکارا را متناسب با هدف شما جمع آوری می کند.

تور لحظه آخری آنکارا:

در سالهای اخیر تورهای لحظه آخری بسیار باب شده و اکثر مردم هم تعریف درستی از آن نمی دانند. تور لحظه آحری همان طور که از نامش پیداست به تورهایی گفته می شود که 1 یا 2 روز به زمان تور باقی مانده و آژانس های هواپیمایی به دلیل اینکه سهمیه رزروشان تکمیل نشده مجبور به فروش تورهای خود با قیمتی ارزان تر از قیمت واقعی می باشند.این تعریف برای تورهای لحظه آخری آنکارا و سایر مقاصد نیز صدق می کند.تور لحظه آخری آنکارا را در تمام طول سال میتوانید خرید کنید و تنها عیبی که میتوان روی این تورهای لحظه آخری گذاشت این است که هر لحظه باید آماده سفر باشید، زیرا پروازتان ممکن است یک روز یا چند ساعت دیگر باشد و اگر به پروازتان نرسید تمام مبلغ تورتان سوخت می شود چرا که این تورها چارتر می باشند.

خدمات تور آنکارا آژانس هواپیمایی یاسمین سیر:

آنکارا یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شهرهای ترکیه است که دارای مراکز خرید ، موزه ها، مساجد و پارک های بسیار زیبایی است که در سفر به آنکارا حتما باید از آنها دیدن کنید . پس قطعا باید در سفر به آنکارا توسط تور آنکارا مشاوره و اطلاعات کامل در رابطه با این شهر دریافت کنید . تیم ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با ارائه تورهای ارزان آنکارا با سالها سابقه در زمینه تور آنکارا خدمات زیر را به مسافران تور آنکارا ارائه می دهد :

📌 پرواز رفت و برگشت

📌 ترانسفر فرودگاهی کاملا رایگان

📌 ترانسفربه سفارت های آمریکا، کانادا و انگلیس در صورت درخواست مسافر

📌 لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان ترکی

📌 گشت شهری

📌 رزرو هتل به همراه صبحانه

خدمات ویژه آژانس هواپیمایی در آنکارا در کوتاه ترین زمان و کمترین نرخ :

📌 انجام کلیه امور مربوط به سفارت

📌 انجام کلیه امور پزشکی ، دانشجویی ، ارسال مدارک و...

📌 گرفتن وقت سفارت کانادا در آنکارا ، گرفتن وقت سفارت انگلیس در آنکارا ، گرفتن وقت سفارت آمریکا در آنکارا

📌 پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا ، پیکاپ ویزای انگلیس از آنکارا ، پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا

خدمات انگشت نگاری ویزا در آنکارا :

یکی از دلایل اصلی سفر ایرانیان به آنکارا طی کردن مراحل اخذ ویزای کانادا و انگلیس( انجام انگشت نگاری ) در شهر آنکارا است. تیم ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر با ارائه خدمات ویژه تور انگشت نگاری در آنکارا از صفر تا صد سفرتان در کنارتان می باشد.

خدمات آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای انگشت نگاری کانادا و انگلیس در آنکارا :

📌 ترانسفر از هتل به سفارت و بالعکس

📌 برگزاری تورهای کوتاه مدت و مقرون به صرفه برای طی کردن مراحل اخذ ویزا

📌  به دلیل شلوغی سفارت به منظور جلوگیری از اتلاف وقت شما تیم ما در  یاسمین سیر فرایند نوبت گیری را انجام می دهد

فاصله هتل های ارزان قیمت در نزدیکی سفارت آمریکا و VAC کانادا :

📌 هتل ALMER آنکارا : 13 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا VAC کانادا / 8 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا سفارت آمریکا

📌 هتل AMAR آنکارا : 11 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا VAC کانادا / 4 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا سفارت آمریکا

📌 هتل GOLD آنکارا: 13 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا VAC کانادا / 4 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا سفارت آمریکا

📌 هتل ENERJI HOTEL آنکارا : 20 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا VAC کانادا / 6 دقیقه فاصله (با تاکسی) ، 17 دقیقه پیاده تا سفارت آمریکا

📌 هتل SIYAV آنکارا : 15 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا VAC کانادا / 5 دقیقه فاصله (با تاکسی) ، 12 دقیقه پیاده تا سفارت آمریکا

📌 هتل ANKARA ROYAL آنکارا: 13 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا VAC کانادا / 3 دقیقه فاصله (با تاکسی) ،6 دقیقه پیاده تا سفارت آمریکا

📌 هتل MARYA آنکارا : 9 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا VAC کانادا / 7 دقیقه فاصله (با تاکسی) تا سفارت آمریکا

جاذبه های گردشگری آنکارا 

اگر توسط تور آنکارا به هر دلیل به این شهر سفر کردید از جاذبه های زیر حتما دیدن کنید :

دریاچه موگان : دریاچه موگان آنکارا واقعا زیباست و دیدار از این دریاچه را به دوستداران طبیعت و دوستداران پرندگان توصیه می کنیم.

قلعه آنکارا: این قلعه یکی از آثار تاریخی آنکارا است و امروزه کنسرت ها ، فستیوال ها و جشنواره های مختلفی در این مکان برگزار میگردد.

موزه تمدن آناتولی آنکارا، موزه جنگ استقلال ، موزه هنر و مجسمه سازی و سایر موزه های آنکارا را فراموش نکنید .

مسجد قوجاتپه آنکارا : این مسجد با طراحی مدرن و خارق العاده اش یکی از بزرگترین مساجد جهان است.

و سایر جاذبه های گردشگری آنکارا که در سایر مقالات به صورت مفصل راجع به آن صحبت کردیم دیدن کنید.