تور استانبول

تور استانبول
 استانبول مرکز فرهنگي و اقتصادي و بزرگ‌ترين شهر کشور ترکيه است. شهر استانبول سال 2010 به عنوان شهر فرهنگي اروپا براي  انتخاب شده‌است. اين شهر در کنار تنگه بسفر و درياي مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسيا و اروپا را جدا مي‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبيعي شاخ طلايي يا خليج در اين شهر واقع است، این خلیج باعث شهرت شهر استانبول شده و سالانه و در تمام فصول گردشگران زیادی را مجذوب خود میکند، از این رو آژانس مسافرتی یاسمین سیر  با ارائه پکیج های توراستانبول ، با فراهم کردن رزرواسیون آنلاین و با داشتن کادری مجرب و دقیق ، مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین تور استانبول را برای شما فراهم کرده است.
قیمت تور استانبول
بلیط هواپیما استانبول با قیمت مناسب از ایرلاین های مختلف ارائه شده و هتل های بسیاری هم با قیمت های مناسب پذیرای مسافران تور استانبول  خواهند بود.پرواز های خارجی به استانبول توسط ایرلاین های مختلفی مثل قشم ایر ، ماهان ، اطلس و...انجام میشود که با توجه به زمان سفر شما متفاوت خواهد بود.قیمت تور استانبول با توجه به هتل ، نوع ایر لاین و خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود.
چرا تورهای استانبول با یاسمین سیر ؟
آژانس یاسمین سیر با ارائه ی تور های متنوع  استانبول شرایط را به گونه ای فراهم میکند که با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ها ، سفر خوبی را تجربه نمایید.شما مسافران گرامی با توجه به امکانات دلخواه و بودجه خود میتوانید بهترین انتخاب را از میان تورهای استانبول ما داشته باشید . قیمت تورها با توجه به ایرلاین ، خدمات و نوع هتل متفاوت خواهد بود.
بهترین زمان سفر به استانبول
فصل بهار بهترین زمان سفر به استانبول است چرا که زمان برگزاری جشنواره های مختلف و تخفیف های خوب میباشد ولی چون در تمام ماه های سال جشنواره های متنوعی در استانبول برگزار میگردد نمیتوان به صورت قطعی بهترین زمان را برای سفر به استانبول را نام برد .کمتر شهری مانند استانبول میتوان یافت که در هر فصل سال جاذبه های مخصوص همان فصل را دارا باشد.

جاذبه هاي توريستي استانبول

پلاژهای عمومی براي شنا کردن در شهرهای مختلف از جمله  باکرکوي ، کوجوک جکمجه سارييي و بوسفروس مي‌باشند.سيله يک منطقه و پناهگاه ساحلي ساخته شده و مشهور ترکيه در درياي سياه، در 50 کيلومتري استانبول است. کيليوس يک پناهگاه ساحلي آرام است که از درب شمالي اروپايي بوسفروس در درياي سياه دور نيست. محل خوبي براي شنا کردن است و در سال‌هاي گذشته در ميان ساکنين استانبول به عنوان مکاني براي گردش عمومي بوده‌است. کيليوس يک پارک ساحلي همراه با رستوران‌ها مي‌باشد. مجله نيوزويک اخيراً استانبول را شهر متصل کننده اروپا ناميده‌است. بعد از چند دهه از سعي در رسيدن شرقي، افتخارات استانبول در کشف مجدد از يک شناخت مدرن و جديد بود، قسمت اروپايي آن از سردترين شهرها در دنيا بوده‌است. زيبايي‌هاي زيادي وجود دارد، هنوزه شهر هواي ابري همراه با بازارها، کليساهاي روم شرقي و عمارات عثماني را دارا مي‌باشد.در بيرون شهر جزاير پرينسس دريرمر، سيليوري و توزلا مانند کيليوس و سيله در درياي سياه وجود دارد. جزاير پرينسس، آدالاري، پرنس گروهي از جزاير درياي مرمر، جنوب کارتال و پنديک هستند. 
هتل های شهر استانبول 

Titanic Business Hotel Istanbul

cvk

Hilton Bosfer

Titanic Dowton

Gerand Gevahir

Conrad

Gerand Hayat

Swisstell

Titanic Taksim

Elitword

Taksim GONEN