آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور کوش آداسی

  

تور کوش آداسی

 کوش آداسی درغرب ترکیه و در نوار ساحلی منطقه اژه قرار گرفته است ، به علت نزدیکی با جزیره یونانی ساموس برای گردشگران که به ترکیه سفر میکنند ،از جذابیت خاصی برخوردار است.این بندر از بنادر مهم منطقه محسوب میگردد و در فصل تابستان مقصد بسیاری از گردشگران است. از بندر کوش آداسی در ماه‌های بهار و تابستان سفرهای منظم با قایق‌های موتوری به جزیره یونانی ساموس  برگزار می‌شود. قایق‌های تفریحی مدرن که تورهای آبی را برگزار می‌کنند زیبایی خاصی به این بندر بخشیده‌اند و در فصول مختلف گردشگران زیادی را به خود جذب میکند،از این رو آژانس مسافرتی یاسمین سیر  با ارائه پکیج های تورکوش آداسی ، با فراهم کردن رزرواسیون آنلاین و با داشتن کادری مجرب و دقیق ، مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین تورهای کوش آداسی  را برای شما فراهم کرده است.

قیمت تور کوش آداسی 

بلیط هواپیما کوش آداسی با قیمت مناسب از ایرلاین های مختلف ارائه شده و هتل های بسیاری هم با قیمت های مناسب پذیرای مسافران تور کوش آداسی خواهند بود.پرواز های خارجی به کوش آداسی توسط ایرلاین های مختلفی مثل ایران ایر ، اسمان ، اطلس و...انجام میشود که با توجه به زمان سفر شما متفاوت خواهد بود.قیمت تور کوش آداسی با توجه به هتل ، نوع ایر لاین و خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود.

چرا تورهای کوش آداسی با آژانس یاسمین سیر ؟

 آژانس یاسمین سیر با ارائه ی تور های متنوع شرایط را به گونه ای فراهم میکند که با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ها ، سفر خوبی را تجربه نمایید.شما مسافران گرامی با توجه به امکانات دلخواه و بودجه خود میتوانید بهترین انتخاب را از میان تورهای متنوع ما داشته باشید . قیمت تورها با توجه به ایرلاین ، خدمات و نوع هتل متفاوت خواهد بود.

بهترین زمان سفر به کوش آداسی 

ماه MAY آخرین فصل بهار در کوش آداسی است و دما به تدریج افزایش پیدا میکند . اگر به نور خورشید و حمام آفتاب علاقمند هستید ماه MAYزمان مناسب برای سفر به کوش آداسی است .به طور کلی 15 تیر تا 15 شهریور بهترین زمان سفر با تورهای کوش آداسی است. 

 هتل های کوش آداسی

1-BLUE VISITA HILL

2-ADAKULE

3-FANTASIA DELUXE

4-RAMADA RESORT

5-LE BLUE SEAVIEW

6-PALM WINGES EPHESUS

7-INFINITY YELEKN

8-AQUA FANTASY

9-SUNIS EFES ROYAL

جاذبه های گردشگری کوش آداسی

يکي از بزرگترين پارکهاي آبي اروپا با نام آدالند در شهر كوش آداسي مي باشد.توصيه مي شود حتماً رافتينگ در پارک آبي آدالند را تجربه کنيد. در ساحل و پلاژ آن مي توان اسب کرايه کرد و با اسب مي توان به داخل دريا رفت.در کوش آداسي مي توان با کشتي به جزايري که در حاشيه آن است و فاصله آن تا ساحل بسيار کم است سفر کرد و از آب درياي مديترانه در يک روز لذت برد.در شهر مي توان جيپ کرايه کرد و به مناطق اطراف سفر کرد.

کاروانسرای اوکوز محمد پاشا کوش آداسی در سال 1618 از سوي صدر اعظم محمد پاشا ساخته شده است. سوراخهاي توپ كه در ديوارهاي بيروني وجود دارد ، به جهت دفاع از شهر در مقابل دزدان دريايي ساخته شده است.مسجد داخل قلعه نيز در سال 1618 از طرف صدر اعظم اوكوز محمد پاشا ساخته شده است. این مکان جزو جالبترین دیدنیهای کوش آداسی می باشد.