آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور آنتالیا

تور آنتالیا 

اگر از دیدن زیبایی های طبیعت و قدم زدن در سواحل زیبا لذت میبرید ،بهترین انتخاب سفر به آنتالیا با تورهای آنتالیا است.آنتالیا در کشور ترکیه شهری مملو از بنادر ،کشتی های تفریحی ، سواحل زیبا و هتل های متنوع و بزرگ میباشد.آنتالیا دروازه ای به سمت جنوب قسمت مدیترانه ای ترکیه است، و با داشتن آب های آبی رنگ به سواحل فیروزه ای معروف شده است ،از این رو سالانه و در فصول مختلف میلیون ها گردشگر را به خود جذب میکند و به همین دلیل آژآنس مسافرتی یاسمین سیر با ارائه پکیج های تور آنتالیا ، با فراهم کردن رزرواسیون آنلاین و با داشتن کادری مجرب و دقیق ، مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین تور آنتالیا را برای شما فراهم کرده است.

قیمت تور آنتالیا 

بلیط هواپیما آنتالیا با قیمت مناسب از ایرلاین های مختلف ارائه شده و هتل های بسیاری هم با قیمت های مناسب پذیرای مسافران تور آنتالیا خواهند بود.پرواز های خارجی به آنتالیا توسط ایرلاین های مختلفی مثل قشم ایر ، ماهان ، اطلس و...انجام میشود که با توجه به زمان سفر شما متفاوت خواهد بود.قیمت تور آنتالیا با توجه به هتل ، نوع ایر لاین و خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود.

چرا تورهای آنتالیا با یاسمین سیر ؟

آژانس یاسمین سیر با ارائه ی تورهای متنوع آنتالیا شرایط را به گونه ای فراهم میکند که با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ها ، سفر خوبی را تجربه نمایید.شما مسافران گرامی با توجه به امکانات دلخواه و بودجه خود میتوانید بهترین انتخاب را از میان تورهای متنوع ما داشته باشید . قیمت تورها با توجه به ایرلاین ، خدمات و نوع هتل متفاوت خواهد بود.

بهترین زمان سفر به آنتالیا

بهار و اوایل تابستان آب و هوای آنتالیا در بهترین وضعیت خود میباشد، دمای هوای ملایم که به گرمی میزند و بیشتر اوقات آفتابی است ،باعث میشود تورهای تابستان برای  آنتالیا طرفداران زیادی داشته باشد.

همه ی فصول برای سفر به آنتالیا مناسب است به علت اینکه کوهستان توروس مانع از ورود باد های سرد به شهر آنتالیا میشود و عموما آب و هوای این شهر معتدل و مطبوع است.

جاذبه های گردشگری آنتالیا 

در سفر به آنتالیا هم از طبیعت شگفت انگیز و هم از آثار باستانی و تاریخی این شهر لذت ببرید.برج ساعت ، موزه باستان شناسی ، اسکله قدیمی آنتالیا و سواحل لارا و کنیتالیتی را از دست ندهید. در تابستان پیشنهاد حتمی ما به شما پارک آکوالند است.