آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تور سوئیس -ماهان

  • مبدا:تهران
  • تاریخ شروع: 1398/10/11
  • هوایی
  • مقصد: سوئیس
  • اعتبار تا: 1399/01/03
  • مدت اقامت: 4 شب

آژانس مسافرتی یاسمین سیر مجری تورهای سوئیس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188505012 تماس حاصل فرمایید. 

برنامه روز اول :

ایران- میلان-لوگانو 

ورود به فرودگاه میلان و کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود و تحویل بار ،در ادامه حرکت از فرودگاه میلان با اتوبوس اختصاصی به سمت لوگانو (مدت زمان سفر 1:30 میباشد)،اقامت در هتل چهار ستاره de la paix یا مشابه در لوگانو 

برنامه روز دوم :

لوگانو-مورکورت-مندریزیو-لوگانو 

پس از صرف صبحانه ،انجام گشت شهری نیم روز.بازدید از مرکز شهر و مکان های دیدنی شهر لوگانو.در ادامه در روستای قرون وسطایی مورکوت که در سال 2016 عنوان زیباترین روستای سوئیس را ازآن خود کرد توقف می کنید.جاذبه ی بی نظیر معماری این روستا ،کلیسای سانتا ماریا دل ساسو که در سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده ،شما را مجذوب خواهد کرد. در ادامه حرکت به سمت مندریزیو و فرصتی برای انجام خرید در مرکز خرید معروف فاکس تاون. در راه بازدید از پارک مینیاتوری سوئیس در شهر کوچک ملیده،جاذبه ای بزرگ در ابعاد کوچک که کودکی شما را زنده خواهد کردو در ادامه بازگشت به هتل در لوگانو.

برنامه روز سوم :

لوگانو 

روز آزاد در لوگانو ،اقامت شب در لوگانو.

برنامه روز چهارم:

لوگانو-لوکارنو-آسکونا-لوگانو 

گشت نیم روز از شهر های زیبا و بی نظیر لوکارنو و آسکونا که مناظر بدیع آن شما را شگفت زده خواهد کرد . گشت شما با وسایل نقلیه عمومی (قطار و اتوبوس) و با همراهی راهنما انجام خواهد شد. 

بازگشت به لوگانو و اقامت شب در لوگانو.

برنامه روز پنجم: 

لوگانو-میلان-تهران 

ترانسفر از هتل به سمت فرودگاه برای پرواز برگشت به ایران .

توجه: برنامه سفر شما ،هتل های معرفی شده و حتی ایرلاین این تور ممکن است تغییر کنند که دراین صورت مراتب قبل از سفر ودر اسرع وقت به اطلاع مسافرین خواهد رسید. 

احتمال دارد که راهنمای تور بر حسب شرایط آب و هوایی،ترافیک و سایر مسائل ،اماکن مورد بازدید را تغییر دهد و یا اجبارا مواردی را از گشت ها حذف کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط و مدارک مورد نیاز برای سفر به سوئیس مقاله ی ویزای شنگن سوئیس را مطالعه فرمایید.

ردیف به مدت اقامت توضیحات
1 لوگانو 4 شب
تاریخ رفت تاریخ برگشت
1398/10/11 1398/10/15
1398/11/09 1398/11/13
1398/12/28 1399/01/03
ردیف خدمت تعداد توضیحات
1 پرواز رفت و برگشت
2 گشت شهری
3 لیدر فارسی زبان
4 بیمه مسافرتی
ردیف مدرک تعداد
1 پاسپورت 7 ماه اعتبار
2 عکس
3 ضمانت نامه بانکی
4 پرینت بانکی با آخرین مانده

تورهای مرتبط