آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

26 آذر ، 1398
یاسمین سیر

دریاچه های شگفت انگیز کانادا 

کانادا یک کشوری است که بیش از سهم عادلانه خود دریاچه دارد. در واقع 8 درصد زمین های این کشور توسط آب تازه پوشانده شده است. اگر از دیدن دریاچه ها لذت می برید کانادا یک مکان بسیار مناسب برای شماست با یاسمین سیر همراه باشید و با بهترین دریاچه های کانادا و بهترین جاذبه های گردشگری کانادا آشنا شوید . 

همان طور که می دانید ایرانیان برای سفر به کاناد ابتدا باید اقدام به اخذ ویزای کانادا کنند ،برای دریافت ویزا کانادا به شما توصیه می کنیم حتما از طریق آژانس های هواپیمایی معتبر اقدام کنید.

دریاچه Moraine:

این دریاچه در واقع دارای منظره ای بی نظیر و مناسب برای عکس های کارت پستالی میباشد. جنگل های کاج ، قله های متقارن و رنگ آبی درخشان دریاچه که در میان آنها می درخشد، محیطی جذاب برای شما ایجاد کرده است.  این مکان زیبا با آب درخشان در پارک ملی بنف (Banff) قرار دارد. دریاچه Moraine مساحتی به وسعت حدود یکصدو بیست هزار هکتار دره را پوشش می دهد و عمق حدودی آن 50 فوت می باشد.

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

دریاچه لوییس (Louise):

این دریاچه، یک دریاچه آب سرد است که در پارک ملی بنف  قرار دارد. این دریاچه کوچک ولی خیره کننده است که طول آن یک مایل  و پهنا آن  یک سوم مایل میباشد. عمق آن از 30 تا 200 فوت متغیر است.به علت نزدیکی به شهر لوئیس این دریاچه در بین گردشگران محبوبیت زیادی کسب کرده است. 

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

دریاچه Garibaldi:


این دریاچه در منطقه بریتیش کلمبیا قرار دارد. این دریاچه حدود 2500 جریب مساحت دارد و در پارک Garibaldi قرار دارد. عمق این دریاچه حدود 400 فوت است.

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

دریاچه Emerald:


این دریاچه در پارک ملی یوهو(yoho) واقع شده است. رنگ آب  دریاچه emerald سبز رنگ می باشد.این دریاچه ی زیبا در ارتفاع 4000 فوتی قرار دارد که در حدود 7 ماه از سال یخ بسته است. پس حداقل تا قبل از جولای برای بازدید از این دریاچه برنامه ریزی نکنید.

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

دریاچه Peyto:

دریاچه peyto یکی دیگر از دریاچه هایی است که رنگ آب درخشان آن شما را مجذوب خواهد کرد. و در پارک ملی بنف در کوه های راکی در ارتفاع شش هزار فوتی قرار دارد.

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

دریاچه Waterton:


این دریاچه دارای ملیتی دوگانه است ، در موقعیتی قرار گرفته که قسمتی از آن در کانادا نزدیک آلبرتا و قسمتی دیگر در آمریکا نزدیک مونتا است. این دریاچه در ارتفاع بیش از 4 هزارفوتی و مساحتی نزدیک 5 مایل مربع را دربرگرفته است و تنوع زیستی آن بسیار بالا است. عمق آن در حدود 250 فوت می باشد اما بعضی از نقاط 500 فوت عمق دارد.

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

دریاچه Minnewanka:

این دریاچه در نزدیک شهر بنف و در پارک ملی بنف قرار دارد. 13 مایل طول این دریاچه است و دومین رتبه در بین دریاچه های کوهستانی کانادا را دارا می باشد. این دریاچه با کوه های پوشیده شده از برف احاطه شده است و آب آبی رنگ و سرد آن به عمق 500 فوت نیز می رسد.

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

دریاچه Great Slave:

این دریاچه در شمال غربی کانادا واقع شده و به عنوان دهمین دریاچه بزرگ در جهان شناخته شده است. آنچه که این دریاچه را با دیگر دریاچه ها متمایز کرده است عمق آن است.برخی از نقاط آن حدود 2000 فوت عمق دارد که عمیق ترین نقاط در شمال امریکاست. این دریاچه را در یک روز نمی توانید بگردید چون در حدود 10/5 هزار مایل مساحت دارد و عرض آن بیش از 120 مایل میباشد.

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

دریاچه Abraham:


این دریاچه در آلبرتا کانادا قرار گرفته است. عریض ترین نقطه آن 2 مایل و حدود 21 مایل مربع مساحت آن است.

دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

دریاچه Spotted:

این دریاچه در بریتیش کلمبیا قرار دارد. حدود نیم مایل طول آن و کمتر از یک چهارم مایل پهنا دارد. در فصل تابستان زمانی که آب دریاچه  خشک می شود تبدیل به یکی از موجودات عجیب و شگفت انگیز می شود. آب دریاچه مقدار بسیار زیادی مواد معدنی دارد و وقتی تبخیر می شوند شکل عجیب و غریب به خود می گیرند.


دریاچه های شگفت انگیز در کانادا

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی