آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

پارکهای آنکارا

23 آذر ، 1398
یاسمین سیر

آنکارا فضاهای سبز فراوانی دارد که برای یک گردش شبانه آرامش بخش عالی هستند. از پارک های کوچک در مرکز شهر تا مناطق بزرگتر فضای زیبا و گیاهان و جانوران دوست داشتنی وجود دارد که در سفر به آنکارا توسط تورهای نوروزی آنکارا میتوانید در آنجا لذت ببرید.

📌 Genclik park:

یکی از قدیمی ترین پارک های آنکاراست که از سال 1943 در روز ملی جوانان افتتاح شده است. اینجا یک پارک تفریحی است که در آن چرخ و فلک و چندین وسیله بازی برای خانواده و کودکان وجود دارد.

آدرس : 50Ataturk Bulvari , Ankara,6050

پارکهای آنکارا

📌Mavi Gol:

این پارک بزرگ مقداری از مرکز شهر فاصله دارد این پارک اطراف سد Bayindir قرار دارد و مکان عالی برای قدم زدن های طولانی در کنار آب است. این پارک دارای فضای پیک نیک ، زمین های بازی مثل بسکتبال ، فوتبال و مینی گلف می باشد.

آدرس : Yeni Bayindir Mahallesi , Mamak

پارکهای آنکارا

📌Botanik Park:

یک پارک بسیار زیبا با فضایی جذاب در وسط منطقه ی مسکونی قرار دارد. نورپردازی این پارک حس رومانتیک به شما می دهد . نیمکت های پارک یک دریاچه و مسجمه های مخفی کوچکی در این پارک وجود دارند.

آدرس : Cankaya Mahallesi ,Cankaya

پارکهای آنکارا

📌Altinpark:

این پارک با فضای 640/000 مترمربع تنها یک فضای سبز نیست این مکان دارای دریا و فضای سرگرمی نیز می باشد. فواره های موزیکال و نورپردازی ، راه آهن کوچک و تعدادی رستوران نیز در این پارک می توانید پیدا کنید .

آدرس : Altinpark Mahallesi

پارکهای آنکارا

📌 Guven park:

این پارک نیز یکی از قدیمی ترین پارک های آنکاراست که در دهه 1930 تاسیس شده و در همسایگی منطقه kizilay قرار دارد . این پارک علاوه بر فضای سبز دارای نیمکت ، استخر و زمین بازی و بنای یادبود Guven می باشد. این مجسمه توسط مجسمه سازان اتریشی آنتوان هاناک و ژوزف تولاک ساخته شده است.

پارکهای آنکارا

📌 Mogan park:

یک پارک بزرگ دیگر در آنکارا که حدود 644/979 مترمربع مساحت دارد . به علت داشتن یک مرکز اسب دوانی شهر بسیاری دارد. این پارک برای یک گردش در اطراف دریاچه عالی است همچنین یک مسیر دو ، زمین تنیس ، فوتبال و بسکتبال دارا می باشد.

آدرس : Karsiyaka Mahallesi ,Golbasi

پارکهای آنکارا

📌Kugulu park :

این پارک در مرکز شهر قرار دارد ، نزدیک به خیابان شلوغ Tunali Hilmi که فروشگاه های زیادی در آنجا وجود دارد. این پارک به علت قوها و اردک هایش نیز معروف است. این پارک یک مکان عالی برای قدم زدن و مشاهده زندگی روزمره افراد محلی آنکارا می باشد.

آدرس : 3Iran Caddesi , Ankara , 6680

پارکهای آنکارا

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی