آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تعطیلات به همراه سورتمه سواری در کوه های آلپ

10 آذر ، 1398
یاسمین سیر
تگ ها : سوئیس

5 مقصد که نباید از دست بدهید!

آیا می دانستید که در میان دره ها و قله های آلپ ، شهرهایی وجود دارند که برای جذب توریست با طبیعت همراه شده اند ؟
این مقاصد به راحتی قابل دسترس هستند حتی بدون ماشین و گردشگران می توانند پیاده و یا با وسایل نقلیه عمومی به این مکان ها بروند.و بسیاری از فعالیت ها می تواند در این مکان ها انجام شود حال که زمان بارش برف است یکی از وسایل که همه در جابه جایی راحت است و هم سرگرم کننده می باشد " سورتمه" است. زیر یک پتوی گرم نشسته اید و بی صدا با اسب ها و سگ های زیبا لیز می خورید.

 1. در والدیدنترو تجربه ی محیط آلاسکا را داشته باشید

  در چند قدمی از بورمیو و لیویگنو در مرز سوئیس اینگادین در آلتاوالتلینا منطقه والدیدنترو قرار دارد که این دهکده دارای کوه های دوست داشتنی و با پوشش گیاهی غنی احاطه شده است و دارای مرکز اسپا می باشد که برای تعطیلات مکان مناسبی برای شماست.
  هم در تابستان و هم در زمستان می توانید در اینجا فعالیت هایی در فضای باز داشته باشید و در طبیعت نفسی تازه کنید. این مکان یک مرکز Italian Center Sleddog Husky دارا می باشد. قبل از اختراع اتومبیل برفی با استفاده از هاسکی حمل و نقل و جابه  جایی صورت می گرفته است. هاسکی ها سگ های قوی و مقاوم که توسط مربی ها تربیت می شوند. امروزه سورتمه سواری با سگ یک ورزش واقعی به شمار می آید.

  تعطیلات به همراه سورتمه سواری در کوه های آلپ

 2. Moso در Val Passiria

  یک روستای کوهستانی را در نظر بگیرید با محیطی دنج و آرام که با چوب و سنگ های کوهستان ساخته شده با جنگل های آرام و محیطی برای هاسکی و دامنه هایی برای ورزش اسکی می باشد. در همین محیط اسب های زیبایی برای کشف زیبایی های دره و برای یک سورتمه سواری راحت در دسترس هستند. 
  تجربه ی یک سفر آرام دور از ترافیک و سر و صدا و تنها با صدای سم اسبان را در اینجا تجربه خواهید کرد.

  تعطیلات به همراه سورتمه سواری در کوه های آلپ

 3. اینترلاکن، در قلب سوئیس 

  اینترلاکن در قلب سوئیس که به راحتی با وسایل نقلیه عمومی قابل دسترسی می باشد. در اینجا مناظر خیره کننده در میان چمنزارها ، خانه های چوبی رومانتیک و قله های monch و jungfrau روبه رو خواهید شد.
  در اینجا سورتمه سواری در زمستان تبدیل به یک ورزش شده است و برای تمام سنین جوان و پیر مناسب است. در نزدیکی اینترلاکن حدود 70 کیلومتر مسیر مخصوص برای سورتمه سواری وجود دارد.

  تعطیلات به همراه سورتمه سواری در کوه های آلپ

 4. Moena

  دره Fassa حتی در زمستان، یک بهشت واقعی است. وقتی برف همه جا را پوشانده چراغ های شهر یک منظره تخیلی به وجود می آورند. در اینجا بین پیست های مدرن اسکی ، حالت سنت باستانی احیا می شود، مانند اسب هایی که سورتمه ها را می کشند و حالت باستانی را زنده می کنند.

  تعطیلات به همراه سورتمه سواری در کوه های آلپ

 5. Hinterstoder

  هینتراستورد مراورید آلپ سوئیس می باشد و به خاطر امکانات اسکی مدرن معروف می باشد و همه ساله میزبان مسابقات جهانی اسکی می باشد. این دهکده در دامنه کوه های Totes Gebrige قرار دارد که طبیعت فوق العاده ای دارا می باشد و شما می توانید برای تعطیلات خود از فعالیت ها و سرگرمی های فضای باز لذت ببرید.

  تعطیلات به همراه سورتمه سواری در کوه های آلپ

  اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که عاشق سورتمه سواری و هیجان هستید ، پس از اخذ ویزای سوئیس ، قصد مسافرت به سوئیس توسط تور سوئیس را دارید حتما در آلپ سورتمه سواری را تجربه کنید .
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی