آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

اپراتورها و سیم کارت های ترکیه

04 آذر ، 1398
یاسمین سیر

یکی از گزینه های سفر برای ما ایرانیان سفر به ترکیه توسط تور ترکیه است . و تقریبا اکثر ما ترجیح می دهیم برای برقراری ارتباط و همچنین برای اتصال به اینترینت از سیم کارت های ترکیه ای استفاده کنیم با یاسمین سیر همراه باشید تا اپراتورهای ترکیه را به شما معرفی کنیم .

در ترکیه 3 اپراتور موبایل وجود دارد : Turk Cell , Voda Fone , Turk Tele Kom.

Turk Cell بیشترین میزان پوشش و بیشترین مشتری را دار می باشد و بهترین گزینه برای اکثر توریست ها که به ترکیه سفر می کنند ، می باشد.

اپراتورها و سیم کارت های ترکیه
Voda Fone در جایگاه دوم از نظر پوشش و مشترک قرار گرفته است. اگر به بسته داده های زیادی نیازمند هستید این اپراتور بسته های پیش پرداخت بیشتری نسبت به ترک سل ارائه می دهد.

اپراتورها و سیم کارت های ترکیه

Turk Tele Kom کوچکترین اپراتور به شمار می آید با کمترین پوشش در بیرون شهرهای بزرگ، این اپراتور گزینه مناسبی برای مسافران نمی باشد مگر اینکه فقط برنامه بازدید از شهرهای بزرگ را داشته باشید.

اپراتورها و سیم کارت های ترکیه
توجه داشته باشید که همه ی تلفن های خارجی پس از اینکه برای اولین بار در ترکیه مورد استفاده قرار میگیرند ، 120 روز کار خواهند کرد مگر اینکه به یک دفتر مالیاتی بروید و هزینه قابل توجهی برای ثبت آن پرداخت نمایید. این مسئله برای اکثریت بازدیدکنندگان کوتاه مدت مشکلی ایجاد نمی کند اما اگر قصد دارند با همان دستگاه دوباره به ترکیه بروند باید این موضوع را در ذهن داشته باشند.

هر سه شرکت در فرودگاه های نیو استانبول و صبیحا دارای غرفه می باشند و شما راحت می توانید سیم کارت مدنظر خود را تهیه فرمایید.

البته موضوع دیگری که باید مد نظر داشته باشید قیمت سیم کارت هاست، در فرودگاه ها معمولا قیمت عرضه ی این سیم کارت ها بیشتر از داخل شهر می باشد. برای خرید سیم کارت باید پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی