آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

هزار پله در هاوایی

22 آبان ، 1398
یاسمین سیر
تگ ها : هاوایی

همه ما با شنیدن اسم هاوایی یاد سواحل مشهور و بی نظیرش و طبیعت زیبایش می افتیم . اما خب ماجراجویی و ریسک در برخی نقاط این منقطه ، هاوایی را جذاب تر کرده است . یاسمین سیر قصد دارد یکی از زیبایی های ترسناک هاوایی یعنی پله های هایکو را معرفی کند ، با ما همراه باشید.

تجربه هیجان در پله های بهشت هاوایی

راه پله های بهشت در اوهایو ، هاوایی که به پله های هایکو (Haiku Staris) معروف هستند بهترین جاذبه در کل جزیره می باشد. 3922 پله برای بالا رفتن از صخره های کوه که شیب عمودی دارند تنها با یک ریل دستی برای جلوگیری از افتادن در دره وجود دارد. در ابتدا این پله ها در سال 1942 توسط نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان یک مرکز مخفی برای انتقال سیگنال های رادیویی به کشتی هایی که در اقیانوس آرام قایقرانی می کنند ساخته شده است. سپس پله ها در سال 1987 به علت ایمن نبودن شان برای عموم باز شدند.

هزار پله در هاوایی

هزار پله در هاوایی

شهر Honolulu میلیون ها دلار خرج تعمیر پله ها کرد و این پله ها دوباره در سال 2002 گشوده شدند ولی به علت شکایات ساکنین و نگرانی های امنیتی پله ها دوباره بسته شدند . اما این موضوع کوهنوردان و توریست ها را متوقف نکرده است و از گارد محافظتی عبور می کنند و پیاده روی طولانی و هیجان انگیز 4000 فوتی را در طول پله های 18 اینچی به ارتفاعات 2000 فوتی می روند.

هزار پله در هاوایی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی