آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟

21 آبان ، 1398
یاسمین سیر

سرگرمی های استانبول برای فرزندانتان :

بیاموزید ، بازی کنید و لذت ببرید ، استانبول پر از ماجرا برای کل خانواده است ، از پارک ها ، آکواریوم ها ، موزه ها ، زمین های بازی و سینماها. با یاسمین سیر همراه باشید و لیستی از اماکنی که با کودکانتان می توانید در سفر به استانبول توسط تورهای نوروزی استانبول وقت بگذارید را مطالعه کنید.

پارک ها و زمین های بازی :

وقت گذراندن در طبیعت باعث ایجاد فرصت های یادگیری بیشتر به بچه ها می شود در اینجا پارک های روباز و زمین های بازی شهر استانبول که توسط تور استانبول میتوانید از آنها لذت ببرید آورده شده است:

🔵 Ihlamur kasri منطقه ای با باغ وحش کوچک اهلی یک گزینه مناسب برای کودکان به همراه بزرگسالان می باشد. این منطقه دائما تمیز می شود و دارای یک کافه نیز می باشد.

🔵 تمام مجتمع های خرید مدرن امروزی به زمین های بازی سرپوشیده یا فضای باز مجهز شده اند اما چیزی که باعث می شود مرکز خرید زورلو متمایز شود طراحی خاص و چالش برانگیز آن است.

🔵 یکی از بزرگترین پارک ها در استانبول Ozgurluk Park می باشد ، در این مکان کودکان می توانند از تمام مزایای فضای باز برای بازی  استفاده کنند. این مکان در تعطیلات بسیار شلوغ است پس بازدید از آن را در طول هفته به شما پیشنهاد می کنیم.

🔵 60yil Goztepe parki مکان مناسبی مخصوصا در فصل تابستان است فواره ای که در این پارک وجود دارد امکان آب بازی را به کودکان می دهد.

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
🔵 Nazahat Garden  نیز یک پارک با فضای پیک نیک می باشد و همچنین دارای کتابخانه و کارگاه های آموزشی برای کودکان می باشد. 

🔵 Butterfly Farm در Beykoz با داشتن فضای سرباز و سرپوشیده و همچنین امکانات آموزشی ، یک مقصد ایده آل برای سفر روزانه است.

🔵 Faruk yalcin zoo بزگترین مرکز فضای آزاد در نوع خود می باشد. و گزینه های سرگرمی بسیاری برای کودکان و بزرگسالان در مجتمع cointry club فراهم می کند. 

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
هنر و کار دستی:

🔵 بعد از بازدید از oyuncak muzesi( موزه اسباب بازی استانبول) می توانید به کارگاه چوب و دیگر اتفاقات آخر هفته بپویندید و اسباب بازی های مورد علاقه ی خود را بسازید همچنین برای بچه های هنری برنامه های آموزشی منظم و مختلفی ارائه می گردد.

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
🔵 موزه Akbank sanat و Pera و موزه sakip sabanci برنامه های آموزشی برای کودکان برگزار می کند. می توانید برای مراجعه به وب سایت آنها از کارگاه ها و زمان برگزاری شان مطلع شوید. 

🔵 از Tirtil kids در استانبول دیدن کنید جایی که کارگاه های داستان خوانی یوگا و تصویرسازی برگزار میگردد.

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
سرگرمی های آموزشی :

🔵 با فراهم کردن روشی جالب برای کشف زندگی در شهر ، kidzania و kidzmondo مکان هایی هستند که کودکان از 4 تا 14 سال میتوانند در مورد شغل های مختلف بیاموزند ، پول را مدیریت کنند و از طریق ایفای نقش با دیگران ارتباط برقرار کنند. 

🔵 isfanbul یک مکانی است که برای 7 تا 70 سال مناسب است ترکیبی از پارک ، مرکز خرید ، هتل و سرگرمی در این مجموعه قرار دارد.

🔵 iyi cuceler با ارائه کتاب ، بازی و کارگاه برای کودکان میتوانند بخوانند ، بیاموزند و بازی می کنند. 

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
🔵 گفته می شود Happy Nest یکی از بزرگترین کتاب فروشی انگلیسی کودکان است که ماهانه برنامه ها و کارگاه های آموزشی برگزار می کند. همچنین دارای یک کافه است که دارای منوی سالم و یک باغ فضای سبز است.

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
🔵 تجربه کار با شیشه را در Cam Ocagi در Beykoz که کودکان در آن می توانند حکاکی و نقاشه روی شیشه را یاد بگیرند.

🔵 اگر کودکانتان و یا حتی خودتان به لگو علاقه مند هستید ساعات شادی که در Lego Land در مرکز خرید Forum استانبول بگذارید.

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
سرگرمی های ورزشی :

🔵 برای کسانی که خواهان آدرنالین هستند Xtrem Adventure  مکانی عالی برای بچه هاست که نیاز به ترک شهر را ندارید و میتوانید در فضای باز ورزش کنید. 

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
🔵 در Olimpik Go Kart هر راننده ای با قد بالاتر از 140 سانتی متر میتواند از هیجان مسابقه در یک محیط امن را استفاده کند.

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
🔵 استودیوهای رقص Dans Fabrika و Oda Dans کلاس های رقص برای کودکان ارائه می دهند تا خلاقیت آنها را بالا ببرند. 

🔵 یک فرصت برای کودکان شما برای تبدیل شدن به مرد عنکبوتی در Boulder استانبول که به کودکان بین 5 تا 12 سال خدمات ارائه می دهد.

استانبول چه سرگرمی هایی برای کودکان دارد؟
🔵 در chihangir yoga با آموزش یوگا به کودکان 3 تا 7 سال تمرکز و هماهنگی کودکان شما را بهبود می بخشد.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی