آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

بلندترین هتل های جهان

16 آبان ، 1398
یاسمین سیر

بلندترین هتلهای جهان معمولا در خاورمیانه و آسیا یافت می شوند. آنها در ارتفاعات بلند ساخته شده اند و گاه ابرها را نیز سوراخ می کنند. این آسمان خراش ها به بازدید کنندگان این فرصت را می دهند که از بالا به شهر نظاره کنند و احساس کنند که در صدر جهان هستند. پس اگر از ارتفاع نمی ترسید پیشنهاد ما اقامت در یکی از بلندترین هتل های جهان می باشد. 

با یاسمین سیر همراه باشید که با هم سفری به بلندترین هتل های جهان داشته باشیم .😉

جی دبیلیو مریوت هتل | دبی
این هتل رکورد بلندترین هتل جهان را دارا می باشد. ارتفاع آن 1165 فوت می باشد ، این برج توسط Ashok korgaonkar طراحی شده و در سال 2012 افتتاح شده است. امروزه مقصد بسیاری از مسافران می باشد. این برج دارای 1608 اتاق ، 14 فضای غذاخوری و اسپا ، 8000 فوت مربع فضا برای جلسات ، استخر سرباز و ویو زیبا می باشد. برای اطلاع از قیمت این هتل به صفحه تور دبی مراجعه فرمایید.

بلندترین هتل های جهان
پارک حیاط |شانگهای 
برخی میتوانند ادعا کنند که بلندترین هتل دنیا ، هتل پارک حیاط شانگهای است. زیرا بالاترین نقطه ساختمان در 1614 فوتی از زمین قرار گرفته است. البته این ادعا کمی مشکل دارد ، چون هتل از طبقه 79 ام تا 93ام است و هتل نسبتا کوچکی است و فقط 179 اتاق دارد. فضای داخلی هوشمند و به سبک مدرن و چینی ساخته شده ، استخر ، آب گرم ، سالن بدنسازی و رستوران دارا می باشد.توسط تور چین می توانید سفری خاطره انگیز با اقامت در این هتل داشته باشید.

بلندترین هتل های جهان
روز ریحان روتانا | دبی
روز ریحان دبی دارای رکورد گینس به عنوان دومین هتل بلند جهان است. 72 طبقه و 1462 اتاق و سوئیت دارد و ارتفاع آن به 1093 فوت می رسد و تنها 12 دقیقه با هتل جی دبیلیو مریوت فاصله دارد. این هتل 4 ستاره شاید لاکچری نباشد ولی امکاناتی مثل استخر در پشت بام ، 7 سالن اجتماعات و سالن های متنوع غذاخوری را دارا می باشد.

بلندترین هتل های جهان

ریتز کارلتون | هنگ کنگ
ریتزکارلتون دارای بلندترین بار دنیا در ارتفاع 1608 فوت می باشد.ریتزکارلتون تنها 17 طبقه بالای آن هتل می باشد.

 

بلندترین هتل های جهانهتل بایوک |بانکوک
هتل بایوک بلندترین ساختمان تایلند و یکی از بلندترین ساختمان های جهان با ارتفاع 1514 فوت است. یک طبقه گردان در طبقه 84ام برج دارد.و ورود به این مکان هزینه جداگانه دارد.مگر اینکه در رستوران در طبقه پایین آن غذا بخورید. حتما غذا خوردن طبقه 81ام بالاترین رستوران بانکوک با چشم اندازی زیبا به شهر ارزش امتحان کردن را دارد.

بلندترین هتل های جهان
هتل فورسیزن | گوانجو
بیدار شدن در هتل فورسیزن گوانجو به دلیل انحنای زمین و پنجره های سقفی یک تجربه هیجان انگیز است. ارتفاع این هتل 1439 فوت می باشد. هتل شیک که از طبقه 74ام تا 98 ام می باشد در IFC گوانجو قرار دارد و اکثرا مورد توجه بازدیدکنندگان تجاری قرار می گیرد.منظره رو به رودخانه Pearl و رستوران دریایی در طبقه 100 بسیار زیباست.

بلندترین هتل های جهان
85 اسکای تاور هتل | تایوان 
بهترین طراحی این هتل به علت ویو آن می باشد. ارتفاع آن 1240 فوت و در تایوان می باشد.اتاق ها ساده هستند (از نظر دکوراسیون) اما تمامی آنها به خلیج های اطراف دید دارد. اگر در این هتل اقامت داشتید رستوران چینی یا ژاپنی در طبقه 77 را از دست ندهید.
بلندترین هتل های جهان

گرند حیات | شانگهای
اتاق های گوشه ای در گرند حیات شانگهای مقداری ترسناک هستند. مخصوصا در شب ، زمانی که چراغ های شهر شانگهای از ارتفاع 1380 فوتی می درخشد.

بلندترین هتل های جهان
رزیدنس این | نیویورک
هتل رزیدنس این با ارتفاع 753 فوتی با جی دبیلیو مریوت قابل مقایسه نیست. ولی با این ارتفاع بلندترین هتل کشور می باشد. در سال 2013 افتتاح شد و تنها 5 دقیقه پیاده تا پارک مرکزی فاصله دارد.

بلندترین هتل های جهان
برج العرب
این برج 1053 فوت ارتفاع دارد و به گونه ای طراحی شده است که شبیه بادبان دریایی عربستان است. این هتل 5 ستاره دارای نمایی رو به اقیانوس است.

بلندترین هتل های جهان


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی