آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

طولانی ترین پرواز جهان بعد از حدود 20 ساعت به زمین نشست

13 آبان ، 1398
یاسمین سیر
  • کانتاس (Qantas) جدیدترین و طولانی ترین پرواز جهان را امتحان کرد، پرواز بدون توقف نیویورک تا سیدنی.
  • پرواز در سیدنی در ساعت 7:43 صبح بعد از 19 ساعت و 16 دقیقه به زمین نشست.

طولانی ترین پرواز جهان بعد از حدود 20 ساعت به زمین نشست

خط هوایی استرالیایی کانتاس با موفقیت تمام پرواز بدون توقف بین نیویورک و استرالیا را طی کرد. این پرواز با نام QF7879 طولانی ترین پرواز تجاری جهان شد و از پرواز سنگاپور و نیویورک پیشی گرفت. همچنین کانتاس در نظر دارد پرواز بدون توقف از لندن به سیدنی را در طی ماه های آینده امتحان کند. این مسیر حدود 500 مایل طولانی تر از است و یک ساعت به زمان پروازی اضافه می شود.

هواپیماها و خطوط هوایی از گذشته پیشرفته تر هستند و دارای راندمان سوخت بهتر ، برد طولانی تر و برنامه ریزی به وسیله رایانه هستند . اما با طولانی شدن برخی پروازها سوال این است که آیا مسافران و خدمه پرواز میتوانند ساعت های بیشتری بدون استراحت و توقف تحمل کنند.

این پرواز با هواپیمای جدید بوئینگ9-787 فقط با 40 مسافر و 10 خدمه و 4 خلبان به پرواز درآمد . مسافران در واقع مسافر چندین باره ی کانتاس بودند و در این تحقیق شرکت کردند.در حال حاضر پرواز با بار مسافری زیاد امکان پذیر نیست چرا که بار زیاد برد را کاهش می دهد. دو هواپیمای در حال توسعه از ایرباس و بوئینگ این توانایی را دارند.

آلن جویس مدیر عامل کانتاس گفته است تا پایان سال 2019 تصمیم خواهد گرفت کدام یک از آنها را استفاده کند و انتظار دارد تا اوایل سال 2023 خدمات تجاری را شروع کند . به دلیل بار کم مسافر به هر مسافر یک صندلی تخت خواب شو تعلق می گیرد. به عنوان بخشی از پرواز ، کانتاس روال سرویس عادی را تغییر داد و به زمان سیدنی تنظیم شد. روشنی کابین ، غذاها و... به مسافران کمک کرد که بیشتر بیدار بمانند .

زمان و وعده نهار حدود 11:15 شب به وقت نیویورک شامل سوپ گوجه تند ، مرغ سوخاری مکزیکی ، بیف و وعده شام حدود 04:15 صبح به وقت نیویورک شامل کربوهیدرات و غذاهای سبک بوده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی