آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویلاهای عجیب دبی

06 آبان ، 1398
یاسمین سیر

از مرتفع ترین برج ها و آسمان خراش ها گرفته تا بزرگترین مراکز خرید در شهر کوچک دبی ساخته شده است . اما از همه اینها اگر بگذریم و به ویلاهایی عجیب در زیر آب می رسیم که تجربه یک زندگی لوکس و لاکچری با اقامت در این ویلاها خواهید داشت . با یاسمین سیر همراه باشید تا سفری به دبی و این ویلاهای عجیب داشته باشیم.

دبی با معماری باورنکردنی زیر آب ، ویلاهای لوکسی ساخته است.این ویلاها در حدود 2/5 مایل دور از ساحل ساخته شده اند و منظره ی پانوراما رو به ساحل دارند و یک قسمتی از ویلا کاملا زیر آب معلق است. اولین ویلاها در سال گذشته رونمایی شد و به سرعت فروخته شد، اما ویلاهای جدید برای خانواده ها طراحی شده اند ، دارای چهار اتاق خواب هستند که کاملا میتوانید شخصی سازی کنید .

ویلاهای عجیب دبی

فناوری این ویلاها به گونه ای است که متناسب با آب و هوا می باشد و قسمت زیر آب ویلا اکثر خریداران را به خود جلب می کند. اتاق ها دارای دیوارهای شیشه ای برای مناظر شگفت انگیز هستند که باعث می شوند احساس  کنید در آکواریوم هستید. 

ویلاهای عجیب دبی


ویلاهای جدید دارای 4000 فوت مربع مساحت می باشد. در مجموع 40 ویلا ساخته شده است که برای 8 نفر بزرگسال و 8 نفر کودک کافی می باشند. این ویلاها در 6 جزیره متصل به هم ساخته شده اند و دو و نیم مایل از ساحل دبی فاصله دارد. 

ویلاهای عجیب دبی

این جزیره ها به قصد تجربه زندگی اروپایی ساخته شده اند و هر کدام از آنها نام خود را از یک کشور اروپایی متفاوت گرفته اند ، و ساکنان میتوانند هوای اروپایی را نیز حس کنند از دمای 50 درجه تا 27 درجه سانتی گراد. این جزایر فقط با قایق ، دریانوری و هلیکوپتر قابل دسترسی هستند.

ویلاهای عجیب دبی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی