آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

بهترین اوت لِت های استانبول

30 مهر ، 1398
یاسمین سیر

شکی نیست که استانبول یک مکانی مناسب برای خرید است. با این حال یافتن بهترین مکان برای معامله در این شهر آسان نیست. یک راهنمای مفید میتواند در این زمینه به شما کمک کند و میتواند شما را از سردرگمی نیز نجات دهد.با یاسمین سیر همراه باشید تا بهترین اوت لت های استانبول را به شما معرفی کنیم.

آیا شما به خرید معتاد هستید و همیشه در جستجوی مراکز خرید خوب می باشید ؟

در این صورت مراکز خرید استانبول مکانی مناسب برای شما می باشد. در واقع این شهر یک سری از بهترین مراکز خرید را دارا می باشد، از بازار گرفته تا مغازه های مدرن و سطح بالا، مراکز خرید مدرن استانبول برای تمام سلیقه ها چیزی برای ارائه دارد.

گرند بازار یکی از بزرگترین و قدیمی ترین بازارهای جهان به شمار می رود و در واقع یکی از اولین مراکز خرید جهان است یکی سری دیگر از مراکزی که میتوانید در سفر به استانبول توسط تور استانبول در آنجا خرید خوبی داشته باشید شامل:

بهترین اوت لِت های استانبول

✅ لونت بازار (Levent Bazar)

که درست در قلب استانبول قرار دارد و شما میتوانید برندهای لاکچری را با قیمت های مناسب در اینجا بیابید . این مکان میزبان برندهای معروف لباس بزرگسال ، بچه گانه و همچنین برندهای طراحی دکوراسیون نیز می باشد.

بهترین اوت لِت های استانبول

 اپتیموم اوت لت (Optimum outlet)

این مرکز خرید محبوب در سمت آسیایی استانبول در محله لاکچری Atasehir واقع شده است. این فروشگاه بیش از 130 مغازه دارد و قیمت های مناسبی برای خریداران ارائه می دهد. این مکان دارای رستوران ها و همچنین یک مجموعه اسکی روی یخ نیز می باشد.

بهترین اوت لِت های استانبول

اولویوم اوت لت ( Oliviom outlet )

مرکز خرید اولویوم در منطقه zeytin burnu در ضلع اروپایی قرار دارد و محیطی ساده ، جا دار و روشن را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می دهد. این مرکز محبوب بیش از 132 مارک از لوازم خانگی تا پوشاک و دکوراسیون منزل ارائه می دهد. این مجموعه همچنین دارای بولینگ ، صخره نوردی ، سینما و رستوران های متنوعی می باشد تا شما خستگی گشت و گذار در این مرکز خرید را در این مکان ها به در کنید.

بهترین اوت لِت های استانبول

ایرپورت اوت لت (Airport outlet)

این اوت لت در قسمت اروپایی نزدیک به فرودگاه آتاتورک در باکیرکوی واقع شده است و 116 مغازه دارا می باشد. این یک مکان سرگرمی برای کودکان دارا می باشد . یک سینما و یک مجموعه اسکی روی یخ نیز دارا می باشد و چندین مغازه ی برندهای معروف نیز در این مجموعه می باشد.

بهترین اوت لِت های استانبول

استارسیتی اوت لت (Starcity outlet)

این مرکز خرید محبوب که در ینیبونسا واقع شده است یکی از مراکز خرید عمده فروشی است. این مرکز خرید همچنین چندین گزینه تفریحی مانند مینی گلف ، سینما و فضای بازی کودکان نیز می باشد.

بهترین اوت لِت های استانبول


لاکچری برند اوت لت (Luxury brand outlet)

این مرکز خرید برای کسانی مناسب است که برندهای تجاری را به قیمت ترجیح می دهند و شامل بسیاری از برندهای معروف جهانی می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی