آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

هنگام سوار شدن به هواپیما چه لباسی بپوشیم؟؟

25 مهر ، 1398
یاسمین سیر

در هنگام سفر با هواپیما یکی از مواردی که باید در هنگام پرواز رعایت کنید ، انتخاب لباس راحت و مناسب در طول است . اما منظور از لباس مناسب چیست ؟ با یاسمین سیر همراه باشید تا منظورمان از لباس مناسب را به شما بگوییم.

برای یک پرواز طولانی مدت شما مجبور هستید ساعت ها در یک فضای محدود بنشینید، پوشیدن لباسی که در آن راحت هستید بسیار مهم است. بهترین لباس برای پرواز لباس هایی است که به شما امکان می دهد تا به هر طریق ممکن در صندلی خود خم شوید بنابراین زمانی که مسافرت طولانی پیش رو دارید در انتخاب لباس خود به نکات زیر توجه فرمایید :

هنگام سوار شدن به هواپیما چه لباسی بپوشیم؟؟

 1. پلیور بلند یا ژاکت کش بافت

  چون در طول سفر مجبور هستید بنشینید بهتر است یک لباس روی بلندتر از بقیه بپوشید تا در هنگام نشستن راحت باشید. دیگر مزیت پوشیدن لباس بلندتر این است که شما را گرم نگه می دارد.فضای داخل هواپیماها عموما خنک هستند و پتوهای هواپیما نمیتوانند گرمای لازم را تامین کنند. و زمانی که هوا گرم بود شما می توانید لباس خود را درآورده و تا کنید و به عنوان بالشت از آن استفاده نمایید.

 2. روسری

  اگر روسری بزرگ دارید میتوانید برای گرم نگه داشتن گردن خود از آن استفاده نمایید و همچنین میتوانید به عنوان یک پتوی اضافه از آن استفاده کنید بدون آنکه فضای زیادی اشغال شود. از روسری های ضخیم تر خود به عنوان بالشت هم میتوانید استفاده نمایید و یا میتوانید روسری خود را بر روی چشمانتان ببندید تا خواب راحت تری در هواپیما داشته باشید .

  هنگام سوار شدن به هواپیما چه لباسی بپوشیم؟؟

 3. تی شرت یا تاپ

  تی شرت یا تاپ که چسبان نباشد استفاده نمایید و مطمئن شوید که کمر شما را نیز می پوشاند. این لباس ها به شما کمک می کنند که در زمان حرکت راحت باشید.

 4. شلوار گشاد

  دستیابی به ظاهری شیک با شلوار گشاد کمی سخت است. اگر با شلوارهای جین راحت هستید میتوانید از همان ها استفاده کنید اما من مطمئن هستم که شلوارهای گشاد گزینه مناسب تری هستند. علاوه بر این ، اخیراً مد نسبت به مسافران مهربان بوده است و در دو سال گذشته شاهد افزایش شلوارهای گشاد و زیبا بودیم . گزینه ی مناسب برای این کار لباس ورزشی می باشد ، امروزه لباس های ورزشی جالبی وجود دارد و شلوارهای راحت را می توانید با تاپ های معمولی ترکیب کرد . با یک کفش ورزشی زیبا ترکیبی جذاب و زیبایی به شما می بخشد.

 5. کفش راحت

  من شخصاً در زمان پرواز کفش هایم را درمی آورم مگر اینکه خیلی سرد باشد. برای اینکه راحت تر باشید میتوانید کفش وزشی بپوشید. علاوه بر راحتی پای شما را گرم نگه می داد.


  هنگام سوار شدن به هواپیما چه لباسی بپوشیم؟؟

 6. جوراب بپوشید

  پوشیدن جوراب به شما کمک می کند گرم بمانید و همچنین چندین ساعت که در فرودگاه و هواپیما هستید پاهایتان در کفش اذیت نمی شود.

 7. لباس ماکسی و دامن بلند نپوشید

  تا اینجا تاکید بر پوشیدن لباس های گشاد و راست داشتیم ولی هرگز به شما توصیه نمی کنم که لباس یا دامن ماکسی بپوشید علت این توصیه این است که احتمالا امنیت فرودگاه به شما ایراد خواهد گرفت و احتمال دارد فکر کنند که چیزی در لباس خود پنهان کرده اید.


  اگر قصد
  خرید تورهای هوایی ارزان را دارید با آژانس هواپیمایی یاسمین سیر تماس حاصل فرمایید                                                                                                       

                                            02188505012
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی