آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

فرودگاه بین المللی کریستین رونالدو

24 مهر ، 1398
یاسمین سیر
تگ ها : فرودگاه

کریستین رونالدو امروزه به عنوان یک فرودگاه بین المللی نام گذاری شده است. این فرودگاه ها حضور رونالدو و صدها نفر از هوادارانش در جزایر مادیرا تغییر نام به کریستیانو رونالدو داد. رئیس جمهور و نخست وزیر پرتغال به این جزیره رفتند و از یادبود در خارج و روی ترمینال ، نیم تنه بالایی رونالدو رونمایی کردند. رونالدو 32 ساله یک قهرمان محلی در مادیرا است،جایی که او را به عنوان یک نمادی از موفقیت و ثروتمند شدن می دانند. وی در حال حاضر در مادیرا مجسمه ، موزه و هتلی به نام خود دارد. او در سخنرانی خود اینگونه گفت : « شما می دانید که من به ریشه ی خودم و وطن خودم چقدر افتخار می کنم.»

فرودگاه بین المللی کریستین رونالدو

این بازیکن با 138 بازی برای تیم ملی پرتغال و 71 گل بهترین گلزن این تیم می باشد. تصمیم این تغییر نام فرودگاه ، پس از پیروزی پرتقال در مسابقات قهرمانی اروپا در سال 2016 توسط دولت منطقه مادیرا گرفته شد. منتقدین معتقد بودند که یک شخصیت تاریخی برجسته برای اینکار مناسب تر خواهد بود. رونالدو اذعان کرد که افتخار یک شخصیت عمومی در حالی که هنوز زنده است،نادر می باشد و گفت که میداند برخی با تغییر نام موافق نبوده اند.

فرودگاه بین المللی کریستین رونالدو

رونالدو اولین فوتبالیستی نیست که فرودگاهی به نامش می باشد. در ایرلند شمالی یک فرودگاه به نام جرج بست بلفست در سال 2006 یک سال بعد از فوت آن تغییر نام کرد. گردشگری پایه اصلی اقتصادی مادیرا است که در حدود 2/5 میلیون مسافر سالانه از این فرودگاه استفاده می کنند.

فرودگاه بین المللی کریستین رونالدو

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی