آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

قدیمی ترین هتلهای جهان

23 مهر ، 1398
یاسمین سیر

هتل های همیشه جایی برای استراحت و اقامت نیستند بلکه آنها با گذشت زمان میتوانند به اماکن تاریخی نیز تبدیل شوند. با یاسمین سیر همراه باشید تا قدیمی ترین هتل های جهان را بشناسنید.

 1. Nishiyama Onsen Keiukan | ژاپن
  سال شروع به کار : 705
  این هتل رکورد گنیس برای قدیمی ترین هتل جهان را دارا می باشد. این هتل توسط 52 نسل از یک خانواده اداره شده است. این هتل 1083 سال قبل از امضای قانون اساسی آمریکا افتتاح شده است.

  قدیمی ترین هتلهای جهان

 2. Hoshi Ryokan | ژاپن
  سال افتتاح : 718
  طبق یک افسانه ای بیان می شود که خدا به یک کشیش بودایی دستور داد تا این هتل را احداث کند و چشمه های آب گرم را بهبود دهد. این هتل توسط خانواده هوشی مدیریت شده است.

  قدیمی ترین هتلهای جهان

 3. Zum Roten Baeren | آلمان
  سال افتتاح : 1120
  قدیمی ترین هتل اروپا در واقع از خود شهری که در آن واقع شده است قدیمی تر می باشد. قبل از ساخت شهر فرایبورگ این هتل افتتاح شده است. این هتل طاعون سیاه،انقلاب، جنگ سی ساله ، جنگ جهانی دوم را تجربه کرده است. از همان زمان افتتاح تا به اکنون نیز اسم هتل عوض نشده است.

  قدیمی ترین هتلهای جهان

 4. The Old Bell | انگلستان
  سال افتتاح : 1135
  این هتل در سال 1135 درهای خود را به روی میهمانان و کسانی که به زیارت سنت بندیکت ، محل مقدس نزدیک به این هتل سفر می کنند ، گشود. این هتل محل استقرار پادشاهان زیادی نیز بوده است و همچنین محل ملاقات ونیستون چرچیل و دوایت دی آیزنهارو در طول جنگ جهانی دوم نیز بوده است. بنابر گزارش ها تونل مخفی که به داخل هتل منتهی می شود برای سرنگونگی جیمز دوم در قرن 17ام مورد استفاده قرار گرفته است. امروزه این هتل یک بنا تاریخی با طراحی مدرن است.

  قدیمی ترین هتلهای جهان

 5. Angle and Royal | انگلستان
  سال افتتاح : 1203
  قبلا مسافرخانه انجل یک توقفگاه محبوب در جاده لندن به ادینبورگ بوده است. میزبان پادشاهانی مثل جان ماریچارد سوم ، ادوارد سوم ، چارلز اول و جورج چهارم بوده است و از آن پس لقب «سلطنتی» یا Royal هم به آن اضافه شد.

  قدیمی ترین هتلهای جهان

 6. The Old Bell Hotel and Restaurant | انگلستان
  سال افتتاح : 1220
  به گفته برخی سال ساخت این بنا به اوایل قرن 13ام برمیگردد و این هتل برای مسافرانی که برای بازدید Malmesbury Abbey می آمدند ساخته شده است. در آن زمان Mamesbury دومین کتابخانه بزرگ در اروپاست و یکی از مهم ترین مکان های یادگیری در کشور بوده است. طراحی امروزی این هتل مطبوع تر است و اثری از گذشتگان در آن دیده می شود ، مثل شومینه سنگی و تیرهای چوبی باستانی.

  قدیمی ترین هتلهای جهان

 7. Sanct Pater| آلمان
  سال افتتاح : 1246
  در حالی که بنا به گزارشی تاریخچه این بنا به سال 600 بازمیگردد و تا زمانی که بخشی از دادگاه کلیسای جامع در نزدیکی آن واقع شده تا سال 1246 این بنا هتل محسوب نمیشد. مسافران و بازدیدکنندگان از کلیسای جامع غالبا در اینجا گردهم می آمدند. این منطقه همچنین یک تاکستان شناخته شده نیز می باشد و در منطقه معروف شراب قرمز «اهر» در آلمان واقع شده است.

  قدیمی ترین هتلهای جهان
 8. Orso Grigio| ایتالیا
  سال افتتاح : 1300
  هنگامی که این هتل در دولومیت در سال 1300 افتتاح شد ، در یک نقطه دیدنی در اتریش قرار داشت. امروزه در ایتالیا قرار دارد ، پس از جنگ جهانی دوم این استان اضافه شد.

  قدیمی ترین هتلهای جهان

 9. Pilgrim Haus | آلمان
  سال افتتاح : 1304
  این بنا در مسیر زیارتگاه مسیحیان واقع شده است، این بنا برای میزبانی زائران حرم سنت جیمز بزرگ در سانتیاگو دکامپوستلا، اسپانیا ساخته شده است.

  قدیمی ترین هتلهای جهان

 10. Interlaken| سوئیس
  سال افتتاح : 1323
  در ابتدا به عنوان بیمارستان و سپس صومعه و بعد میخانه و در نهایت به هتل تبدیل شد و در سال 1491 بازسازی شد و منظره ای که لایق اش بود به دست آورد. باقی مانده های این بنا لابی ، بار و رستوران هنوز پا برجا مانده است.
  قدیمی ترین هتلهای جهان

 11. Hotel Elch | آلمان
  سال افتتاح : 1342
  در حالی که هنوز مشخص نیست که این ساختمان چند ساله است، اولین مورد از این مکان به عنوان یک خوابگاه در سال 1342 مشخص شده است. نمای آن هنوز چوبی پابرجاست اما اتاق ها لوسترهای رنگارنگ و سنگین تر هستند.

  قدیمی ترین هتلهای جهان

 12. Gastagwirt | استرالیا
  سال افتتاح : 1380
  این هتل در نزدیکی یکی از گذرگاه های مسیر تجاری واقع شده است، تا مسافران و خسته گان راه در اینجا استراحت کنند. این هتل قبلا بزرگتر بوده اما صاحب قماربازی داشته که نیمی از آن را باخته است.
  قدیمی ترین هتلهای جهان

شما میتوانید جهت رزرو هتل های خارجی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .    02188505012

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی