آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

جشنواره دیدار در آسمان مونته پیانا

21 مهر ، 1398
یاسمین سیر
تگ ها :

در سال 2012 توسط دو دوست صخره نورد به نام های آلساندرو دامیلی و آرمین هولزر طناب معلق در مونته پیانا قرار دارند . هدف از این رویداد دعوت از ورزشکاران حرفه ای و علاقه مندان از سراسر جهان است که دوست دارند این ورزش را امتحان کنند. این امکان نه تنها به دلیل زیبایی طبیعی بلکه برای اهمیت تاریخی آن نیز انتخاب شده است. این منطقه برای ادامه احترام به یاد 18000 سرباز جوان که در جریان جنگ جهانی اول در اینجا جان باخته اند ، انتخاب شده است. سنگرها به طول 7 کیلومتر هنوز قابل مشاهده می باشد. 

زمان برگزاری این جشنواره مشخص نیست و به شرایط آب و هوایی بستگی دارد مسابقه « تصویر روز» باعث شده است که بسیاری از شرکت کنندگان خلاق باشند و ارتباطی بین عملکرد ورزشی خود و طبیعت داشته باشند.ایده خوابیدن در یک مانند در چنین مکانی باورنکردنی است و نخستین بار توسط آرمین هولزر ، الساندرو دی امیلیا تجربه شد و از نظر آنها تجربه ی بسیار جذاب و خیره کننده بود و آن ها خواستند که این تجربه را با دوستان خود به اشتراک بگذارند . بنابراین ایده جمع آوری دسته جمعی ایجاد شد. در سال های بعد این کار ادامه پیدا کرد و در سال 2015 نیز برای بار سوم انجام شد.این اقدام نمادی از صلح و ادای احترام به گذشتگان است. این مکان نه تنها به دلیل زیبایی طبیعی بلکه برای اهمیت تاریخی آن انتخاب شده است. مونت پایا اکنون به یک نقطه ای رسیده است که جوانان از سراسر جهان به آنجا می آیند . 

در واقع این  جشنواره یکی از هیجان انگیزترین و ترسناک ترین جشنواره های جهان است که در طی آن شرکت کنندگان روی طناب بر روی رشته کوه های آلپ ایتالیا در مونت پیانا معلق می مانند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی