آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

قدیمی ترین هتل جهان در ژاپن

14 مهر ، 1398
یاسمین سیر

یاسمین سیر قصد دارد در این بخش قدیمی ترین هتل  جهان که واقع در ژاپن می باشد را به شما معرفی کند با ما همراه باشید.

تقریبا 1300سال ، پنج نسل از وجیوارا ماهیتو ، این کاروانسرا را که در سال 705 میلادی تاسیس شده است ، حدود 300 سال قبل از آمدن والکینگ ها به آمریکا و 225 سال قبل از تاسیس پادشاهی انگلیس ، اداره کرده اند.نام این هتل Nishiyama onsen keiunkan می باشد. 

قدیمی ترین هتل جهان در ژاپن

با این همه ماندگاری ، جای تعجب نیست که هتل در کتاب رکوردهای جهانی گنیس به عنوان قدیمی ترین هتل جهان معرفی می شود. یک نکته جالب اینجاست که دومین هتل قدیمی جهان Hoshi Ryokan   سیزده سال بعد از هتل kei vnkan افتتاح شده است نیز در ژاپن قرار دارد و از این هتل 6 ساعت با ماشین فاصله دارد و نزدیک دریای ژاپن می باشد. این هتل در کوهپایه ی آلپ ژاپن واقع شده است و مهمانان این هتل از سیاستمداران تا سامورایی ها همه را شامل می شوند . بسیاری برای چشمه های آب گرم این هتل که از زمان افتتاح آن جاری هستند به این هتل می آیند.

قدیمی ترین هتل جهان در ژاپن

اگر شما در این هتل اقامت داشته باشید نه تنها از قدیمی ترین هتل جهان دیدن کردید بلکه از جاذبه های کوهستانی و چشمه های طبیعی اطراف آن نیز می توانید لذت ببرید . آخرین بار در سال 1997 بازسازی شده است ، این هتل بزرگ نمی باشد. دارای 37 اتاق به همراه یک بار و یک رستوران می باشد. 

هتل نیشیاما اونسن کیونکان در استان یاماناشی ژاپن واقع شده است. ساخت این بنا توسط فوجویوارا ماهیتو ، پسر امپراطور تنجی افتتاح شده است. هتل در یک دره دور افتاده قرار دارد که توسط کوه های فیجی احاطه شده است. این هتل یک نماد خانوادگی به شمار می رود. طراحی اتاق های این هتل به سبک سنتی ژاپن ، حتی پس از بازسازی ، می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی