آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

بازدید از بزرگ ترین آکواریوم جهان در استانبول

10 مهر ، 1398
یاسمین سیر

آکواریوم استانبول

آکواریوم استانبول، در ژوئن سال 2011 افتتاح شد، این آکواریوم در مرکز خرید Aqua Florya واقع شده است و یکی از بزرگترین آکواریوم های موضوعی جهان است. آکواریوم استانبول با مضمون سازی، جنگلهای بارانی و فناوری پیشرفته، 17،000 موجودات دریایی را در خود جای داده است. این آکواریوم از هفده سبک مختلف تشکیل شده است از دریای سیاه گرفته تا اقیانوس آرام و یک جنگل بارانی که شامل گونه های ماهی از سراسر جهان می شود.
علاوه بر این، آکواریوم استانبول محل اولین پنگوئن های قطبی ترکیه و همچنین کوسه ببر ماسه ای و پیرانا است. آکواریوم استانبول همچنین یک فروشگاه آنلاین دارد که می توانید سوغاتی های زیبا و خاصی خریداری کنید.

نمای دیدنی از آکواریوم جذاب استانبول

در آکواریوم استانبول چه چیز هایی می توان مشاهده کرد: 

مضامین ایجاد شده مطابق با ویژگی های فرهنگی، تاریخی و معماری فضایی که آنها نشان می دهند با عناصر تزئینی مناسب، بازی های تعاملی، فیلم ها و گرافیک های تصویری غنی شده اند که اطلاعات مفصلی درباره این فضاها ارائه می دهند. علاوه بر این، سبک ها توسط سیستم های صوتی و روشنایی مطابق با فضاها ایجاد شده اند.
شما می توانید برخی از خطرناک ترین حیوانات جهان در آکواریوم استانبول مشاهده کنید مانند مار 2.5 متر آناکوندا، کوسه ها پیراناها و موجودات بیشماری دیگر را ببینید که در اعماق دریاها زندگی می کنند.
در مخزن اصلی نیز می توانید بزرگترین موجود جهان، کوسه دهان بزرگ، گونه نادری به نام ماهی خاویاری روسی را نیز ببینید که قدمت آن به زمان دایناسورها و دلقک های ocellaris می رسد که در داخل شقایق های دریایی سمی زندگی کنند.
علاوه بر این گروه هایی از پنگوئن های جنتو که توانایی تغییر جنس را دارند و می توانند 7 دقیقه در زیر آب بمانند، حیوانات واقعاً جالبی هستند که تنها در آکواریوم استانبول می توانید مشاهده کنید.
فضای جنگل های بارانی با انواع مختلف موجودات که در شرایط گرما و رطوبت مختلف، قورباغه های رنگارنگ و سمی زندگی می کنند، کوتوله کویر، کوچکترین گونه تمساح جهان، به همان اندازه چشمگیر است. فضای جنگلهای بارانی در آکواریوم به لطف گیاهانی که از کاستاریکا آورده شده، جو یک جنگلهای بارانی واقعی را منعکس می کند.
سفر به ترکیه این کشور زیبا و دیدنی را با تورهای استانبول یاسمین سیر تجربه کنید. یاسمین سیر با ارائه بهترین خدمات توریستی و گردشگری در خدمت شما مسافران گرامی می باشد.

آکواریوم زیبا و شگفت انگیز استانبول

تجربه غواصی در آکواریوم استانبول:

می توانید درون مخزن اصلی که 5000 موجودات در آن زندگی می کنند شیرجه بزنید. مخزن اصلی 4000 متر مکعب ظرفیت آب دارد. به بازدیدکنندگانی که فعالیت غواصی 30 دقیقه ای را انجام می دهند، یک گواهی غواصی آکواریوم استانبول اعطا می شود. اگر علاقه مند به اخذ گواهینامه هستید می توانید در آکواریوم استانبول نیز آموزش غواصی را انجام دهید. تنها شرط پیوستن به تمرین، توانایی شنا در اعماق آب می باشد.

جلسات تغذیه ماهی در آکواریوم استانبول:

بازدید کنندگان این فرصت را دارند که به یک فعالیت تغذیه ماهی در آکواریوم استانبول، یکی از بزرگترین آکواریوم های موضوعی جهان بپیوندند. شما می توانید نمایشی را مشاهده کنید که آکواریست های متخصص از تونل موجود در فضای میانه اقیانوس اطلس، اکریلیک اصلی موجود در فضای آتلانتیک غربی و نیمه تونل در فضای پاناما اجرا می کنند.

ساعات تغذیه ماهی های آکواریوم استانبول:

جلسات تغذیه ماهی هر روز به بازدید کنندگان اعلام می شود. این ویژگی به خصوص، آکواریوم استانبول را به یکی از بهترین مکان های بازدید برای بچه ها تبدیل کرده است.
جلسات تغذیه کوسه های گورخر، کوسه دهان بزرگ و سایر موجودات موجود در مخزن اصلی، به جز دوشنبه ها ساعت 11:00 صبح برگزار می شود. جلسه تغذیه، روزهایی که فعالیت غواصی در جلوی تونل پاناما انجام می شود در ساعت 10:30 برگزار می شود.

بازدید گردشگران از آکواریوم استانبول

هزینه و زمان ورود به آکواریوم استانبول: 

هزینه ورودی آکواریوم استانبول برای بزرگسالان 99 لیر است. اما اگر بلیط خود را بصورت آنلاین رزرو کنید، با تخفیف به 89 لیر می رسد. هیچ هزینه ورودی برای بچه های زیر 2 سال وجود ندارد و برای سنین بین 2-12 سال 69 لیراست. باز هم، اگر بلیت آنلاین رزرو کنید، قیمت بلیط برای بازدید کنندگان بین 2 تا 12 سال 62 لیر می شود.
آکواریوم استانبول هر روز بین 10 تا 20:00 باز می باشد.

آکواریوم استانبول کجاست و چگونه می توان به آنجا رفت؟

آکواریوم استانبول در فلوریا در سمت اروپایی استانبول قرار دارد. که می توایند هم از طریق اتوبوس و تاکسی به این مکان دیدنی و جذاب برسید.
همچنین، یک اتوبوس شاتل نیز وجود دارد که از میدان تکسیم، سلطاننامه و سیرچی به آکواریوم استانبول می روند. 

نمای فوق العاده از اکواریوم و دنیای دریا استانبول

با یاسمین سیر یک سفر راحت و دلنشین را تجربه کنید. یاسمین سیر با ارائه بهترین خدمات مسافرتی و گردشگری مثل رزرو هتل های لوکس استانبول ارائه تورهای ارزان در سراسر ترکیه در خدمت شما مسافران عزیز می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی