آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

وحشتناک ترین هتل های دنیا

07 مهر ، 1398
یاسمین سیر

امیلی مرگان هتل | سن آنتونیو

امیلی مرگان در سال 1924 به منظور خدمات پزشکی ساخته شد، این ساختمان 12 طبقه و 14 اتاق جراحی دارا بوده است. مردمی که به این مکان رفت و آمد داشته اند گزارش کردند که یک خانم با لباس سفید را در طبقات آن مشاهده کرده اند که این شخص در حال مکالمه با تلفن با شخص دیگری است. بعدها در همین مکان هتلی ساخته شد که در نزدیکی یک قبرستان تاریخی سربازان می باشد که شایعه شده است که در این هتل رفت و آمد دارند.

مارشال هوس | جورجیا

خانه مارشال در یکی از پرآشوب ترین شهرهای آمریکا ، جورجیا ، واقع شده است. گفته می شود که ارواح بیماران دوران جنگ داخلی در راهروهای این هتل رفت و آمد دارند.

Battery carriage House | جنوب کارولینا

این ساختمان تاریخی به عنوان شلوغ ترین مسافر خانه چارلستون می باشد ، میهمانان می توانند در یک شب پیاده روی با شبح چارلستون شرکت کنند و یا در اتاق 8 یا 10 بخوابند چون در این دو اتاق روح بدون سر رفت و آمد دارد و در کنار میهمانان که در رختخواب خود قرار دارند ، حاضر می شود.

هتل چلسی | نیویورک

پتی اسمیت ، اندی وارهول ، جکسون پولاک و مدونا از نام های جسورانه ای هستند که هتل چلسی را خانه خود می نامند . اما هنوز دو نفر هستند که اعتقاد دارند هنوز در سالن ها رفت و آمدهایی وجود دارد . از زمانی که در سال 2011 این هتل برای نوسازی بسته شد. کارمندان فعالیت ماورالطبیعه را در آن ناحیه حس می کردند که در مورد روح sid vicious که متهم به قتل دوست دختر خود در زمانی که آنجا زندگی می کرد ، بوده است . دیلان توماس کسی که نوشته روی دیوار بیرونی ساختمان را خوانده است « او اینجا زندگی می کرد و در این هتل نوشته است او را از اینجا به پرواز در آوردم تا بمیرد.»

هتل Deetijens Big Sur | کالیفرنیا

بر طبق داستان های ترسناک آمریکایی : طراح این هتل الن بریل ، این کابین قدیمی در جنگل توسط روح بنیان گذارش خالی از سکنه شد که نام او را پدر بزرگ دتین گفته می شود. بریل می گوید که صدای پا و باز و بسته کردن در را در هنگام طراحی مجدد آنجا شنیده است.

The Place dArmes Hotel | نیواورلئان

این هتل در محل مدرسه ای ساخته شده است که در جریان آتش سوزی بزرگ نیواورلئان در سالن 1788 به آتش کشیده شده است. اگر چه این شهر دارای چندین هتل بدون سکنه می باشد ولی این هتل یکی از فعال ترین هتل های منطقه است. تعداد زیادی از کسانی که به این هتل آمده اند پیرمرد ریش داری را که ریش های خود را به هم گره می زند و محو می شود دیده اند و اخیرا یک خانم ادعا کرده که مکالمات واقعی با او را داشته است.

هتل لانگهام | لندن

در اتاق 333 در لانگهام مردی وجود دارد که دوست دارد لباس ویکتوریا را بپوشد. از دیگر روح های معروف می توان به مردی که لباس نظامی می پوشد و شاهزاده خانم آلمانی که در زیرزمین هستند اشاره کرد.

هالیوود روزولت | آمریکا

اگر در این هتل اقامت دارید و صدای ضعیف یک چنگ را شنیدید ممکن است که روح Montgomery Clift باشد. بسیاری از میهمانان روزولت صدای او را شنیده اند و همچنین در این هتل ارواح مریلین مونرو را در آینه مشاهده کرده اند.

پفستیر هتل | میلواکی

این هتل به اندازه ای ترسناک است که قهرمانان MLB نیز به وجود روح و شبح در این مکان اعتراف کرده اند و روح اصلی این هتل مربوط به صاحب آن ، چارلز پفستیر است. بازیکنان بیسبال برای بازی با تیم میلواکی در این هتل مستقر شدند و مشاهده کرده اند که چراغ ها می لرزد ، مبلمان جابه جا می شوند و رادیو خاموش و روشن می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی