آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

هتل حلقوی شرایتون در چین

03 مهر ، 1398
یاسمین سیر

هتل شرایتون که  به هتل ماه نیز معروف است در هوجا چین قرار دارد. اسم مستعار این هتل دونات هتل یا هتل نعل اسب نیز می باشد. این هتل توسط معماران Ma Yansong و MAD ساخته شده است. .این هتل اولین هتل 5 ستاره در چین است. 

هتل حلقوی در هوجا ، جنوب رودخانه تایهو در شمالی ترین قسمت منطقه چجیانگ بین شانگهای و نانجینگ چین قرار دارد.این طراحی بسیار یکپارچه و زیبا می باشد. در شب این حلقه به واسطه ی لامپ های روی خود روشن شده و شکل آن بر روی رودخانه منعکس میشود و شبیه به ماه کامل می شود. معمار این بنا با الهام از بناهای باستانی چین ، شروع به ساخت این هتل کرد. 

این هتل ارتباطی بین معماری مدرن و طبیعت برقرار کرده که در چین این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد. انعکاس این هتل بر روی آب فضای بسیار زیبایی ایجاد می کند. شکل منحنی این هتل بر روی آب کریستالی و شفاف رودخانه طراحی بسیار هوشمندانه ای است.

هتل حلقوی شرایتون در چین
لوکیشن این هتل به صورتی است که اتاق ها دید بسیار زیبایی دارند. این هتل 27 طبقه و 321 اتاق دارد. 44 سوئیت و 39 ویلا به همراه بالکن دارا می باشد. حمام این اتاق ها با سنگ مرمر تزئین شده و شامل دوش های بارشی می باشد.

در کنار این هتل مرکز اسپا با 8 ویلا مجزا قرار گرفته است. همچنین شامل باشگاه با تجهیزات و وسایل مدرن و جدید می باشد. سالن اسپا شامل حمام بخار ، سونا و آب درمانی می باشد. این هتل با مصالح و بتن های قوی و مقاوم به زلزله درست شده است. ساختار خمیده هتل از خود بنا محکم تر ساخته شده است و با یک سازه ی شبیه به پل تقویت شده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی