آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

کارت iventure و Go dubai card

31 شهریور ، 1398
یاسمین سیر

دبی مرکز تفریحی ، سرگرمی ، ماجراجویی ، فرهنگی ، شگفتی های مدرن و تاریخی است. وقتی تمامی این امکانات را با مکان خیره کننده بین خلیج فارس و کویر عربی ترکیب کنید ، آنچه که به دست می آید یکی از برترین و محبوب ترین مقاصد برای تعطیلات می باشد.به علت وجود جاذبه های فراون ، پارک و فعالیت ها در فضای باز در دبی شاهد منحصر به فردترین تجارب جهان خواهید بود . هزینه بازدید از این جاذبه ها نیز به سرعت در حال افزایش است ، برای کمک به کاهش هزینه های تعطیلات خود میتوانید از مزایای Dubai City Pas استفاده کنید. 

دو تا از محبوب ترین کارت های دبی iventure card و Go Dubai Card می باشد . هر دو این کارت ها به گونه ای طراحی شده اند که به شما در کاهش هزینه ها در هنگام بازدید از دبی کمک می کند. در این مطلب به بررسی جزئیات هر کارت می پردازیم ، تفاوت بین کارت ها را بیان می کنیم و نکاتی را در مورد نحوه خرید این کارت ها را ارائه می دهیم.

تفاوت بین Go Dubai Card و iventure card:

Go dubai card دو نوع دارا می باشد : 1- explorer (جهانگرد) 2- All inclusive  جامع و کامل در مورد explorer میتوانید 3 و 4 و5 یا 7 جاذبه را از بین 49 جاذبه انتخاب کنید و از آنها بازدید کنید. 30 روز بعد از اولین استفاده اعتبار دارد. تعداد جاذبه هایی که دوست دارید بازدید کنید را میتوانید مدیریت کنید . کارت All inclusive بین 2 و 3  و 4 و 5 یا 7 روز بازدید از 39 جاذبه به تعدادی که دوست داشتید حق انتخاب دهید. به مدت دو هفته بعد از اولین استفاده مهلت استفاده خواهید داشت . تعداد روزهایی را که در دبی به گردش می پردازید را میتوانید مدیریت کنید.

کارت iventure نیز دو مدل دارد : 1-Flexi pass (انعطاف پذیر) 2- unlimited pass (نامحدود)

در Flexi pass میتوانید 3 یا 5 جاذبه را از بین لیست 24 تایی از جاذبه ها انتخاب کنید و مهلت استفاده از آن 7 روز بعد از خرید آن می باشد. با این کارت تعداد جاذبه هایی را که بازدید خواهید کرد میتوانید مدیریت کنید و در unlimited pass هر تعداد از جاذبه های لیست 24 تایی را میتوانید بازدید کنید و 5 روز بعد از خرید کارت مهلت دارید.

Go Dubai Card :

این مدل کارت یکی از محبوب ترین نوع کارهایی است که در شهر دبی می توانید تهیه کنید و به وسیله آن 55 درصد تخفیف در هزینه های پذیرش عمومی را پس انداز کنید. باز استفاده از یک فرایند خرید آسان ، میتوانید گذرگاه موبایل خود را نشان داده .  یا از ان پرینت بگیرید تا ورودی 49 جاذبه دبی و ابوظبی به دست آورید. جاذبه هایی چون ، موزه ها ، تورها ،سفرهای دریایی و...

کارت iventure  و Go dubai card

iventure card : این کارت یک کارت هوشمند است ، دقیقا مانند یک کارت اعتباری با یک تراشه الکترونیکی در داخل آن ، که به شما این امکان را میدهد تا از جاذبه ها و اماکن اصلی دبی به صورت رایگان بازدید کنید و پس انداز حداکثر 40درصد را به دست آورید. شما با توجه به نیازهای خودتان میتوانید بهترین نوع این کارت را انتخاب و استفاه نمایید.

کارت iventure  و Go dubai card

سفر اغلب میتواند پر هزینه باشد و قطعا هر تعطیلاتی با در نظر گرفتن بودجه ای برنامه ریزی می شود این کارت ها میتواند مزایایی مثل :

1- منافع مالی :

بزرگترین مزیتی که کارت جاذبه شهری به ارمغان می آورد پس انداز می باشد. این کارت ها به شما این فرصت را می دهند تا در هزینه ی بلیط ورودی تخفیف بگیرد و سپس از آن برای صرف غذا ، محل اقامت و خرید استفاده کنید.

2- دسترسی آسان و بدون دردسر :

زمانی که شما این کارت ها را تهیه می کنید دیگر نیازی به صف خرید ندارید و با داشتن یک کارت کوچک میتوانید از جاذبه های دبی دیدن کنید. مشکلاتی مثل ایستادن در صف جابه جایی پول ، تبدیل ارز را نخواهید داشت.

3- صرفه جویی در وقت :

با داشتن یکی از انواع کارت ها شما میتوانید در وقت خود صرفه جویی نمایید و به جای ایستادن در صف و خرید بلیت به بازدید از مکان های دیدنی بروید.

4- هدیه آسان :

یکی از انواع کارت ها یک ایده خوبی برای هدیه است . آیا خانواده یا دوستانی دارید که به دبی سفر می کنند؟ یک کارت اعتباری شهری برای آنها هدیه بخرید و تعطیلات شان را به یادماندی تر کنید.

5- کتاب راهنما :

با استفاده از این کارت ها شما میتوانید به نقشه ، آدرس ، زمان بندی و اطلاعات اضافی در مورد هر جاذبه و نکاتی در مورد نحوه برنامه ریزی در سفر برای شما فراهم می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی