آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

هتلی وحشتناک در ارتفاعات دره فالکائو کشور پرو

27 شهریور ، 1398
یاسمین سیر

آیا دوست دارید که همسایه ی کرکس های آمریکایی شوید ؟ این مکان دقیقا همان جاست !😍😍😍 با یاسمین سیر همراه باشید تا سری به این مکان فوق العاده هیجان انگیز بزنیم !

کپسول شیشه ای ای لاکچری که از ارتفاعات کوه بر روی دره sacred  پرو آویزان شده است ، یک مکان وحشتناک و هیجان انگیز برای اقامت است. موقعیت این هتل در ارتفاعات شهر کوزکو(cusco) کشور پرو می باشد و این امکان را به شما می دهد که از اتاق خواب شیشه ای و معلق خود فضای حیرت انگیز دره را مشاهده کنید. 

برای خوابیدن در هتل sky lodge باید 400 متر کوه نوری کنید یا با زیپ لاین به این مکان دسترسی پیدا کنید. با یک شب اقامت در این هتل به آرزوهای خود جامه ی واقعیت می پوشانید. پکیج که در اختیار شما قرار میگیرد شامل صبحانه و شام با شراب ، و ترانسفر از کوزکو با تور لیدر حرفه ای و دو زبانه می باشد. این سوئیت ها شامل 3 کپسول که گنجایش 8 نفر را دارد. این کپسول ها از ارتفاع 1200 فوتی بر روی دره آویزان هستند. این اتاقک ها دست ساز هستند و با آلومینیوم و پلی کربنات برای مقاومت در برابر آب و هوا ساخته شده اند. هر سوئیت شامل 4 تخت خواب ، یک فضا غذاخوری و حمام خصوصی می باشد . هر کپسول 6 پنجره و 4 هواکش برای تصفیه ی هوا و ایجاد هوایی مناسب می باشند.

هتلی وحشتناک در ارتفاعات دره فالکائو کشور پرو

برای تضمین امنیت این اتاقک ها پرتال های خروجی بالای این سوئیت ها قرار دارد. سیستم روشنایی شامل 4 لامپ داخلی و یک چراغ مطالعه است که از پنل های خورشیدی تغذیه می شود و انرژی را در باتری های خود ذخیره می کند. هر سوئیت شامل حمام که با دیوارهای عایق از اتاق خواب جدا می شود و داخل حمام یک گنبد به قطر 1/8 متری است که می توانید از آن برای دیدن منظره های زیبا استفاده کنید. این گنبد با پرده های پوشیده شده تا حریم خصوصی شما را نیز حفظ نماید. تشک ها و باشت های با کیفیت عالی و لحاف های گرم یک شب دلپذیر را در ارتفاع 400 متری از زمین برای شما به ارمغان می اورد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی