آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

نمایشگاه های چین

24 شهریور ، 1398
یاسمین سیر

چین جز یکی از کشورهایی است که سالانه تعداد زیادی نمایشگاه در این کشور برگزار میگردد با یاسمین سیر همراه باشید تا تعدادی از این نمایشگاه ها را که همه ساله در این کشور برگزار میگردد را به اطلاع شما برسانیم.

نمایشگاه های چین

1- نمایشگاه واردات و صادرات چین ( که به نمایشگاه Cantoon معروف است) از سال 1957 که همه ساله در فصل بهار و پاییز برگزار میگردد.فضای برگزاری این نمایشگاه در حدود 1.18 میلیون مترمربع و با 150/000 غرفه مختلف در 16 صنعت مختلف و برگزارکنندگان داخلی و خارجی نزدیک 25000 نفر می باشد . در هر دوره حدود 200/000 خریدار از 210 کشور مختلف به این نمایشگاه توجه ویژه دارند.

فاز اول : 15 تا 19 آپریل - 15 تا 19 اکتبر

الکتریک - تجهیزات برق - وسایل نقلیه - سخت افزار- مصالح ساختمانی - مواد شیمیایی و غرفه های بین المللی 

فاز دوم : 23 تا 27 آپریل - 23 تا 27 اکتبر

دکوراسیون منزل - کالاهای مصرفی 

فاز سوم : 1 تا 5 مه - 31 اکتبر تا 4 نوامبر

کفش - کیف - غذا - محصولات سلامتی و دارویی - پارچه و پوشاک 

2- چهلمین نمایشگاه jinhan تاریخ 21 تا 27 ام اکتبر سال 2019 در گوانجو چین برگزار خواهد شد. بزرگترین نمایشگاه خانه و تزئینی با رنج وسیعی از محصولات با قیمت های رقابتی و طراحی های به روز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهند شد.

3- نمایشگاه اتومکانیک شانگهای صنایع اتومبیل را ساپورت می کند. این نمایشگاه کلکسیون محصولات و تکنولوژی اخیر و مورد نیاز در آینده در دنیای فروش را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه روند جدیدی را در یک بستر جهانی ایجاد می کند و نسخه جدید باعث تقویت همکاری بین صنعت ، موسسات تحقیقاتی و دانشگاه ها برای غنی سازی فروشگاه های زنجیره ای بخش خدمات اکوسیستم خودرو خواهد شد. زمان برگزاری این نمایگشاه 3 تا 6ام دسامبر 2019 می باشد.

4- نمایشگاه بین المللی پارچه و پوشاک Intertextile شانگهای که محصولات کتان ، پشمی ، ابریشمی ، الیاف گیاهی ، بافت را به نمایش می گذارد و یکی از بزرگترین و وسیع ترین در زمینه پوشاک می باشد. زمان برگزاری این نمایشگاه 25 تا 27ام سپتامبر 2019 می باشد.

5- نمایشگاه بین المللی فشن به عنوان بزرگترین و تاثیرگذارترین نمایشگاه مد حرفه ای در آسیا ، یکی از بهترین سیستم عامل های جامع برای ادغام کارکردهایی مانند مذاکره تجاری ، گسترش کانال های ارتباطی ، همکاری بین المللی ، همکاری متقاطع و ارتباط سرمایه و... می باشد. این نمایشگاه با مارک های مد چینی و به عنوان مروج و شریک صنعت مد و توسعه بازار چین به طور گسترده شناخته شده است. زمان برگزاری این نمایشگاه 25 تا 27 ام سپتامبر 2019 می باشد.

6- نمایشگاه صنایع LED یک بستر تجاری برای صنعت LED در جنوب چین فراهم شده است. زمان برگزاری این نمایشگاه در 3 تا 6ام مارس 2019 در گوانجو چین می باشد.

7- نمایشگاه کرکره، درها ، پنجره و سیستم های محافظت نوری R+TASIA سرعت رشد تجارت شما را افزایش می دهد. در این نمایشگاه امکان مشاهده آخرین تکنولوژی ها و ترندها ، ملاقات با تولیدکنندگان آسیایی و توزیع کنندگان ، کشف موقعیت های تجارت جدید و مبادله ی تجربیات خواهید داشت. زمان برگزاری 24 تا 26ام فوریه 2020 در شانگهای می باشد.

8- نمایشگاه بین المللی الیاف و نخ Yarn Expo یک مکان برای رشد تولید کنندگان و بازدید کنندگان می باشد. تولیدکنندگان آسیایی و اروپایی آخرین نخ ها و الیاف های طبیعی و مخلوط از کتان ، پشم ، الیاف مصنوعی را در این نمایشگاه به نمایش می گذارند. زمان برگزاری این نمایشگاه 25 تا 27 ام سپتامبر 2019 در شانگهای می باشد.

9- نمایشگاه شیلات و غذاهای دریایی، تجهیزات پرورش ماهی ، تجهیزات ماهیگیری ، بسته بندی مواد ، غذای دریایی در این نمایشگاه موجود می باشد. زمان برگزاری این نمایشگاه 30 اکتبر تا یکم نوامبر 2019 در چینگ دائو می باشد.

10- نمایشگاه بین المللی جواهرآلات پکن یکی از وسیع ترین نمایشگاه ها در عرصه خود می باشد. محصولات اکسسوری ، سنگ ها ، کریستال و جواهر آلات را به نمایش می گذارد . زمان برگزاری این نمایشگاه 14 تا 18 ام نوامبر 2019 می باشد.

11- نمایشگاه کاغذ محصولات بسته بندی کاغذ ، چاپ، برچسب ،تنباکو و الکل ، مواد غذایی و آشامیدنی و صنعت لوازم التحریر را به نمایش میگذارد . زمان برگزاری نمایشگاه 6ام تا 8ام ماه می 2019 در گوانجو می باشد.

12- نمایشگاه کفش و چرم گوانجو یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در عرصه خود می باشد. این نمایشگاه بر ارائه ی مواد اولیه ، ماشین آلات و تجهیزات تولید محصولات چرم تمرکز دارد. زمان برگزاری این نمایشگاه 2 تا 5ام ماه ژوئن 2020 می باشد.

13- نمایگشاه بین المللی دوچرخه چین نمایشگاهی است که محصولات اتومبیل و محصولات جانبی دوچرخه و موتور خودرو را در خود جای داده است. صنعتگران حرفه ای همه ساله در این مجموعه گردهم می آیند و در مورد مسائل پیش رو صنعت خودرو بحث می کنند و به یک اجماع می رسند . این نمایگشاه همچنین دارای جلسات آموزشی برای مشاغل جدید نیز می باشد . زمان برگزاری این نمایگشاه 6ام تا 9ام ماه می 2020 می باشد.

14- نمایشگاه سیم و کابل گوانجو بزرگترین اتفاق در عرصه خود در جنوب چین و دومین نمایگشاه بزرگ در صنعت خود در کل کشور می باشد. این نمایشگاه خدمات حرفه ای برای کابل ها ، سیم ها و کابل های نوری ارائه می دهد. زمان برگزاری این نمایشگاه 27ام تا 29ام ماه می سال 2020 می باشد.

15- نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی مثل تجهیزات تصویربرداری ، تجهیزات چشم پزشکی ، کمک های اولیه ، تجهیزات توانبخشی دارا می باشد و زمان برگزاری این نمایشگاه 19ام تا 12ام ماه آپریال سال 2020 می باشد.

آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برگزار کننده تورهای نمایشگاهی چین . جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هر نمایشگاه و تورهای مرتبط با آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

02188505012

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی