آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

باغ ها و پارک های معروف پاریس

17 شهریور ، 1398
یاسمین سیر

پاریس به عنوان شهر سبز معروف است. تعداد زیادی پارک برای استراحت ، رفرش کردن خود و پیک نیک در پاریس وجود دارد. در ادامه با یاسمین سیر همراه باشید تا زیباترین پارک ها و باغ های معروف پاریس پایتخت فرانسه را خدمت شما معرفی کنیم.

1- باغ لوگزامبرگ :

باغ لوگزامبرگ یک مکان غیرقابل چشم پوشی است . در این مکان انواع گونه های گل وجود دارد و همچنین تماشاگران از دیدن تندیس های این باغ نیز لذت خواهند برد.

باغ ها و پارک های معروف پاریس

2- میدان Batignolles :

میدان کوچک و سرسبز و آرام بهشت مانند که توسط ناپلئون ساخته شده به امید اینکه به پاریس روح مجدد بخشد . در این باغ انواع از گونه های گیاهان گرمسیری از گیاهان خاردار اقاقیا آمریکا و درختان ژاپنی وجود دارد.

باغ ها و پارک های معروف پاریس

3- باغ بوت شومون:

رودخانه سبزرنگ 25 هکتار از شمال شرق منطقه 19 پاریس را در برگرفته است و یک میدان عمومی و بزرگترین ناحیه سبز پاریسی است، این باغ تفاوت بزرگی در سطح آن وجود دارد .( در قلب این ناحیه یک غار و رودخانه وسیع جای دارد. در بین سال ها این مکان جایی برای اقامت انواع پرندگان به ویژه اردک ها و قوها بوده است.)

باغ ها و پارک های معروف پاریس

4- باغ گیاه شناسی :

واحه ای که در سال 1635 با 5 ناحیه ایجاد شد ، این باغ گیاه شناسی تلفیقی از سبک های باغ های انگلیسی فرانسوی است. این باغ منظره ای شگفت انگیز به وجود آورده است و تفاوت زیادی با دیگر باغ ها دارد. گیاهان گرمسیری در فصل زمستان در اتاقک های شیشه ای محافظت می شدند. باغ گل رز این ناحیه 170 نوع گل رز دارد. یکی از باستانی ترین باغ وحش های جهان نیز در این پارک واقع شده است.

باغ ها و پارک های معروف پاریس

5- پارک مونسو:

این فضای رومانتیک با هتل ها و ساختمان های بزرگ احاطه شده و در منطقه 8 پاریس شده است.

باغ ها و پارک های معروف پاریس

6- پارک Montsouris:

این فضا در سال 1869 بر روی عموم باز شد و منطقه ی 14 پاریس قرار گرفته است ، فضای این پارک حدود 15 هکتار می باشد. این پارک دارای رودخانه و زمین بازی و تعداد زیادی پرنده می باشد. قو، طوطی و پرنده شانه به سر یک سری از انواع پرندگان این ناحیه است . حدود 1500 نوع درخت که بالای 100 سال سن دارد .

باغ ها و پارک های معروف پاریس

7- باغ تویلری :

این باغ جذاب در منطقه یک و در باستانی ترین منطقه پایتخت قرار دارد، این پارک دارای تزئینات گل و حوضچه های زیبا می باشد. این پارک به عنوان یک اثر تاریخی نیز به شمار می رود . موزه لوور نیز در این باغ قرار گرفته که مجموعه ای از عکس و هنر معاصر می باشد.

باغ ها و پارک های معروف پاریس

8- پارک Bagatelled:

این پارک پس از شرط بندی بین آرتویز و ماری آنتوانت در ساختمان قلعه اپینوم در 64 روز ساخته شد. این باغ به علت داشتن دو باغ گل سرسبز معروف است و 9000 گونه گیاه در ماه ژوئن نمایش رنگارنگی را به نمایش می گذراند.

باغ ها و پارک های معروف پاریس

9- پارک Brassens :

این پارک در منطقه 15 پاریس قرار گرفته است. این تاکستان یکی از بزرگترین ها در رده خود می باشد. از این انگورها همه ساله محصولات خوشمزه ای به نام le clos des morillons تولید می شود. این باغ شامل گیاهان معطر و دارویی نیز می باشد.

باغ ها و پارک های معروف پاریس

10- باغ la butte :

این پارک در نزد پاریسی ها نیز بسیار محبوب است ولی از جذابیت زیادی برخوردار نیست. فرش های چمن پوشیده از درختانی که برای استراحت سایه فراهم می کنند. این باغ عمومی در سال 1939 افتتاح شده و در منطقه 19ام پاریس واقع شده است. فضا این باغ در حدود 5 هکتار می باشد.

باغ ها و پارک های معروف پاریس

برای اطلاع از قیمت تورهای فرانسه و سایر تورهای اروپا با کارشناسان مجرب ما با سالها سابقه در زمینه اخذ ویزای شنگن تماس حاصل فرمایید.

02188505012

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی