آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

تفریحات جالب در استانبول

04 شهریور ، 1398
یاسمین سیر

هر ساله گردشگران زیادی از سراسر جهان به شهر استانبول سفر می کنند. و از آنجا که کشور ما در همسایگی ترکیه واقع شده است از کشور ما نیز گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند. اگر شما علاقه به این دارید که تفریحات عجیبی را تجربه کنید به شما توصیه میکنیم قبل از سفر به استانبول این مطلب را بخوانید تا با تفریحالت جالب در استانبول آشنایی پیدا کنید.

تفریحات عجیب در استانبول

1- بازدید از خانه سابق تروتسکی در بویوک آدا

خانه سابق لئون تروتسکی در استانبول توسط نیروهای طبیعت به تصرف درآمده است. تروتسکی که از روسیه تبعید شده بود ، در سال 1929تا 1933 در خانه ای زیبا در بویوک آدا زندگی کرد و در آن زندگی نامه خود را به نام « تاریخ انقلاب روسیه» نوشت.

تفریحات جالب در استانبول

2- قایقرانی روی شاخ طلایی

شاخ طلایی یک بخش نمادین از استانبول است که قسمت اروپایی ترکیه را به دو قسمت تقسیم می کند. اما چطور می توانید قایق سواری در آبراه معروف را ببینید ؟ استادیو تور استانبول تورهای قایقرانی را در اوایل صبح با یک مربی حرفه ای ارائه می دهد.

تفریحات جالب در استانبول

3- راه رفتن روی دیوارهای سابق شهر

قدمت آن به دوران سلطنت امپراطور بیزانس تئودوسیوس دوم بازمیگرد و باقی مانده ی دیوارهای قبلی است که از امپراطوری محافظت میکردند و هنوز پابرجا هستند . از Forted Yedi kule شروع کنید و دیوارها را تا مرزهای بیرونی شهر دنبال کنید و لذت ببرید.

4- تور استانبول با موتور سیکلت قدیمی

اگر از طرفداران موتور سیکلت های قدیمی هستید پس این تور فوق العاده را از دست ندهید ، زمانی که بخواهید سوار موتور سیکلت شوید ارائه دهندگان شما را با کلاه ایمنی و زره بدن مجهز می کنند و در صندلی کناری موتور سیکلتی که مربوط به جنگ جهانی دوم است سوارتان می کنند.

5- هنرهای خیابانی را در قسمت آسیاسی کشف کنید

جشنوراه نقاشی دیواری استانبول محله yeldegirmeni kadikoy را به گالری بزرگ هنری در فضای باز تبدیل کرده است. در هر گوشه از این منقطه نقاشی های دیواری هنری وجود دارد.

تفریحات جالب در استانبول

6- از sancaklarcmil الهام بگیرید

سانکاکلار کامی یک پیروزی واقعی معماری مدرن است. این مسجد که توسط شرکت مشهور معماری Emre Arclat ساخته شده است ، مسجد زیر زمینی با طراحی مدرن می باشد.

7- تجربه ای متفاوت در حمام ترکی

تور استانبول با بازدید از حمام قطعا یکی از غیرمعمول ترین تجربه ها در استانبول برای شما خواهد بود. تجربه یک شستشو حرفه ای و ماساژ با کف و صابون را در حمام های ترکی خواهید داشت. بهترین مکان برای حمام kiliv alipasa kamani است.

تفریحات جالب در استانبول

8- گردش در ساحل بورگازادا

بورگازادا یکی از مناطق کمتر شناخته شده از جزایر پرنس است که مکانی عالی برای پیاده روی کردن در ساحل می باشد. میتوانید در کنار ساحل بنشینید از فضا لذت ببرید و یا تنی به آب بزنید. در مسیر رسیدن به ساحل می توانید از کلیساهای تاریخی را که در فضای سرسبز پنهان شده اند دیدن فرمایید. قبل از عزیمت به این جزیره برنامه کشتی را بررسی کنید.

تفریحات جالب در استانبول

9- شکار قارچ در جنگل بلگراد

یکی از محبوب ترین و دنج ترین مکان های طبیعی استانبول جنگل بلگراد است. جیلبرباروتچویان ، متخصص قارچ، تورهای منظم در فصل بهار برای جمع آوری قارچ برگزار می کند.

اگر قصد سفر به استانبول و تجربه کردن تفریحات عجیب این شهر را دارید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا بهترین هتل های استانبول و پروازها به این مقصد را به شما پیشنهاد دهند. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی