آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

مراکز اسپای لاکچری در بالی

26 مرداد ، 1398
یاسمین سیر

بالی واقع شده در تقاطع آب های اقیانوس آرام و هند ، شبه جزیره ای بسیار زیبا در کشور اندونزی است  که به بهشت گردشگران روی زمین معروف است. در سفرتان با تور بالی اگر به دنبال جایی برای ریلکس کردن و فارغ شدن از تمام دغدغه های روزمره یتان هستید ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما سری به مراکز اسپای بالی بزنید. یاسمین سیر در این مقاله قصد دارد مراکز اسپای لاکچری در بالی را خدمت شما ارائه دهد. با ما همراه باشید.
در اینجا با چند مرکز لاکچری اسپا در بالی آشنا خواهید شد که با استفاده از انواع ماساژهای روغنی و سنتی باعث تمدد اعصاب و باز شدن گرفتگی های بدن و در نهایت ریلکسیشن خواهد بود.

مراکز اسپای لاکچری در بالی

1- Ayana Resort and Spa Bali :

یکی از بزرگترین مراکزی است که با صدای آب دریا و استخر که از آب دریا پر شده است ریلکس و تمرین کنید. خدمات این مرکز از یک میلیون IDR شروع می شود. این مکان در بالای یک صخره قرار گرفته و موج های اقیانوس هند صدای آرامش بخشی برای شما به وجود می آورد.

مراکز اسپای لاکچری در بالی

2- Five elements pari ahimsa :

یکی از بهترین مراکز یوگا و سلامتی در جزیره است و پکیج های زیبایی و اسپا با تمرکز بر بهبود و سلامت زندگی به شما خدمات ارائه می دهند. خدماتی که می توانید از آن استفاده کنید درمان با روش های سنتی و اسکراب های گیاهی بدن ، شکلات درمانی با استفاده از اسکراب کاکائو و بادام ، مساژ شکلات گرم می باشند. در این مرکز درمانی ، درمان ابتدا با یک فوتقال شروع شده و با یک چای گیاهی به پایان می رسد.

مراکز اسپای لاکچری در بالی

3- Chapung spa at chapung sebali :

این مرکز در یک باغ باشکوه در گوشه ای از chapung sebali قرار گرفته این مکان بدون شک باعث آرامش ، جوانسازی و ریلکسیشن شما خواهد شد. موقعیت این مرکز که در کنار جنگل fish pool bar قرار گرفته ویو بسیار زیبایی به وجود آورده است، با توجه به این موقعیت شما می توانید علاوه بر خدمات این مجموعه به گشت و گذار منطقه نیز بپردازید.

مراکز اسپای لاکچری در بالی

4- lamban spa at viceroy:

در این مرکزپکیج های مختلف برای خانم ها و آقایان با اسکراب های مخصوص پوست های حساس ارائه میگردد. برای یک ماساژ کامل حمام بخار و جکوزی برای جدا کردن اسکراب ها انجام می شود و بعد از آن ماساژ به همراه روغن تکمیل می گردد . این مرکز پذیرای شما برای ماساژ به همراه ناهار یا شام ، نوشیدنی ، فوتبال ، انواع ماساژ بالی ، ماساژ صورت ، حمام بخار ، استخر و جکوزی و سه رستوران می باشد.

5- Riverside spa at maya ubuel:

مسیر چوبی کنار رودخانه و چادرهایی که صدای طبیعت و رودخانه petanu از آن شنیده می شود این مکان را جذاب تر کرده است.این مرکز برای زوج ها و ماه عسل بسیار مناسب است. خدمات این مرکز شامل : ماساژ آرام بخش ، ماسک های صورت و لوسیون های تازه کننده پوست می باشد. بعضی از پکیج های این مرکز شامل حمام های گیاهی و گل هاست که ویو رو به جنگل دارد.

6- Bvlgari Spa:

این اسپا در بالای تپه با ویو دریا مکانی لاکچری با یک تیم حرفه ای تراپیست برای ماساژهای روغنی ، گیاهی یا ماساژهای با سنگ های داغ می باشد. ماساژورهای این مجموعه ترکیبی از تکنیک های آسیایی و اروپایی و بالی می باشد.

مراکز اسپای لاکچری در بالی

7- karma spa at karma kandara:

این مرکز اسپا مرکزی همه جانبه می باشد. اسپا این مرکز با ویو رو به دریا هند در لوکیش بالای صخره می باشد و می توانید از سونا و استخر آب نمک نیز استفاده نمایید. شما می تواندی از اسکراب های جوان کننده و حمام بخار ماساژهای بالی استفاده نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی