آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

مراکز خرید باکو

24 مرداد ، 1398
یاسمین سیر

در این دهه آخر باکو نه تنها به علت آسمان خراش هایش بلکه با مراکز خرید بزرگ و لاکچری در سراسر شهر پیشرفت چشم گیری داشته است. تعداد زیادی برند محبوب در مراکز خرید به فروش می رسد. شما می توانید به مراکز خرید در باکو بروید و همزمان از امکاناتی مثل سینما ، رستوران ها و فروشگاه های آن استفاده نمایید. یاسمین سیر مجری تورهای ارزان خارجی قصد دارد این متن در رابطه با مراکز خرید باکو اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهد و به شما توصیه می کنیم در سفر به این شهر توسط تور باکو حتما از این مراکز دیدن کنید.

1- مرکز خرید 28

به علت نزدیکی به ایستگاه مترو 28may این مرکز خرید به این شکل نام گرفت. در این مکان 70 برند بین المللی و 16 کافی شاپ و رستوران و 28 سینما که بهترین و محبوب ترین سینماهای شهر محسوب می شوند ، و همچنین 350 پارکینگ واقع شده است.


2- مرکز خرید متروپارک

این مرکز خرید شامل 60 فروشگاه برندهای لباس ، اکسسوری ، آرایشی ، عطر و الکترونیک و 15 کافه و رستوران و وسایل سرگرمی کودکان می باشد. این مرکز خرید روبه روی ایستگاه مترو Nairmanov قرارگرفته و 350 پارکینگ دارا می باشد.

3- بلوار پارک 

این مرکز خرید در بلوار باکو قرار گرفته است و به ساحل کاسپین نزدیک است و به علت موقعیت این مرکز خرید دسترسی شما به تفریحات دیگر نیز زیاد است. می توانید از تور قایق استفاده کنید و به پارک بروید و از مرکز خرید نیز دیدن بفرمایید. بزرگترین هتل های شهر مثل JW marriott و هیلتون و park inn در نزدیکی این مرکز خرید واقع شده اند. بلوار پارک از سال 2010 بر روی بازدیدکنندگان باز شد و در بین گردشگران بسیار محبوبیت دارد . حدود 550 پارکینگ نیز دارا می باشد.

4- پورت باکو

این مرکز خرید در سال 2014 افتتاح شد و بزرگترین و جدیدترین مرکز خرید باکو به شمار می رود. حدود 300 برند از آرایشی ، لباس ، اکسسوری ، عطر و .... دارا می باشد.

5- گنجلیک

این مرکز خرید یک سالن اصلی بزرگ دارد و نمای خارجی بسیار خیره کننده ای دارا می باشد. به علت اینکه در منطقه گنجلیک قرار گرفته و دارا بودن سینما و رستوران و.... گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

6- بازار صدرک

صدرک بازار دارای فروشگاه هایی است که با قیمت مناسب و کیفیت بالا می توانید وسایل مورد نیازتان را خرید فرمایید. در این بازار علاوه بر برندهای بین المللی با قیمت مناسب ، میوه و سبزیجات نیز به فروش می رسد و اگر وسیله ای برای منزل نیاز دارید مثل ظروف ، فرش ، شامپو و ... میتوانید تهیه فرمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی