آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

رستوران های مسکو | روسیه

24 مرداد ، 1398
یاسمین سیر

مسکو پایتخت کشور روسیه یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان می باشد که به دلیل وجود جاذبه های گردشگری سالانه گردشگران زیادی توسط تور روسیه به این شهر سفر می کنند. همان طور که می دانید که این کشور آب و هوای سردی دارد ولی این سرما باعث این نمی شود که گردشگران قید زیبایی های این کشور را بزنند و به این کشور سفر نکنند. بهترین زمان سفر به این کشور فصل تابستان میباشد که آب و هوای بسیار مطلوبی دارد و با نسیم خنک به استقبال مهمانانش می آید و در این هوا چیزی بهتر از خوردن یک غذای گرم و محلی در یک رستوران خوب در این هوا نیست برای شناخت رستوران های مسکو با یاسمین سیر همراه باشید.

رستوران Elarji:

اگر به غذاهای گرجستانی سنتی علاقه مند هستید Elarji یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست. این مکان مناسب برای ملاقات های دوستانه ، خانوادگی و کاری است. یک باغ وحش کوچک و و تاب نیز دارا می باشد. این رستوران غذاههای گرجستانی خوشمزه و تازه برای شما سرو می کند و فضای رستوران به صورت گرجستانی سنتی طراحی شده است. این مکان یک باغچه ی جذاب مخصوص تابستان دارد.

رستوران Dr.zhivago :
این مکان برای صرف غذای روسی شیک بسیار توصیه می شود. غذاهای روسی با طراحی های مدرن و شیک در انتظار شما هستند. این مکان جایی برای صرف یک غذای لاکچری با قیمت مناسب و ویو kremlin و منطقه تاریخی National hotel می باشد. در داخل این رستوران دیوارهایی با نقاشی های نقاشان معروف روسی خواهخید یافت و لذت خواهید برد.

رستوران white rabbit :
این رستوران یکی از بهترین رستوران های مسکو با طراحی زیبا می باشد. 25 امین رستوران در لیست بهترین رستوران های جهان است. در منو این رستوران همه نوع غذایی می توانید پیدا کنید از غذاهای دریایی گرفته تا انواع گوشت ها. این رستواران اولین مکانی است که برروی استفاده از محصولات روسی تاکید فراوان کرد و این موضوع باعث درخشش این رستوران شد.

رستوران های مسکو | روسیه
رستوران Buono
یک رستوران ایتالیایی در مسکو است و از منو این رستوران پیتزا ، ساد و سوپ ایتالیایی را میتوانید سفارش دهید و نوش جان فرمائید.

رستوران های مسکو | روسیهرستوران Twins :
منو این رستوران شامل انواع پاستا ، سبزیجات و... است. بادمجان تنوری که به روش سنتی روسی پخت می شود بسیار لذیذ است . نمای درونی این مکان چوبی و در عین حال زیباست.

رستوران Mrlee :
رستوران آسیایی که توسط رستوران دار معروفی روسی Arkadiy Novikov بازگشایی شد. تمام غذاهایی که در منو وجود دارد لذیذ و خوشمزه هستند ولی اگر از ما پیشنهاد می خواهید اردک پکن و میگو را به شما پیشنهاد میکنیم.

رستوران Brasserie Most :
رستوران فرانسوی در مسکو است. این رستوران یکی از رستوران های مدرن و زیبای مسکو است. داخل رستوران چینی و کریستالی تزئین شده است. این مکان به تئاتر Bolshoi نزدیک است و شما قبل از تماشای تئاتر می توانید به این رستوران بروید. منو فرانسوی این رستوران در مسکو بسیار کمیاب می باشد.

رستوران های مسکو | روسیه

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی