خرید تور مسافرتی و رزرو هتل از آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا

جشنواره های شهر مونترال کانادا

07 مرداد ، 1398
یاسمین سیر

تابستان های شهر مونترال بسیار زیبا و وصف ناپذیر است به صورتی که شما دوست ندارید حتی برای ساعاتی در خانه باشید. علاوه بر لذت بردن از آب و هوای مطبوع تابستانی در این شهر در فصل تابستان جشنواره های متعددی نیز برگزار میشود که باعث شده جزء اولویت های گردشگران به عنوان جاذبه های گردشگری کانادا باشد ، این نکته را هم فراموش نکنید که بسیاری از این فستیوال ها برای عموم رایگان می باشد. با یاسمین سیر همراهی باشید تا لیستی از جشنواره های مونترال کانادا را خدمت شما ارائه دهیم.

 جشنواره های شهر مونترال کانادا

فستیوال آبجو مونترال
در فصل بهار و در ماه ژوئن هفته ای یک یا دوبار برگزرا می گردد و این فستیوال مقدمه ای برای شروع تابستان می باشد.در این جشنوراه شما شانس امتحان انواع آب جوهای جهان را خواهید داشت.


جشنواره های شهر مونترال کانادامسابقات بین المللی آتش بازی مونترال
این مسابقات از سال 1985 برگزار شده و به یکی از جاذبه های برتر این شهر تبدیل شده است، درخشش و آتش بازی در آسمان مونترال هر شنبه عصر و گاهی اوقات چهارشنبه ها عصر در طول تابستان به چشم می خورد. این آتش بازی از اقسا نقاط شهر قابل مشاهده است و مونت رویال پارک بهترین مکان برای دیدن این نمایش است.

جشنواره های شهر مونترال کانادا
فستیوال جاز مونترال
بزرگترین جاز جهان به طور قطع در مونترال اجرا میگردد که میلیون ها نفر را از اواخر ماه ژوئن تا اوایل جولای هر تابستان به آنجا می کشاند. در طول این جشنواره نمایش های متعددی برگزار می گردد که به صورت بک تجارت نیز درآمده اند .

فستیوال Just for laughs comedy
یکی دیگر از بزرگترین فستیوال های این منطقه به شمار می رود که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. just for laughs یک نمایش کمدی که افرادی آشنا مثل دنیزلری - تیم الن - جان استوارت در آن هنرنمایی می کنند. این جشنوراه در ماه جولای برگزار می گردد و اکثر نمایش ها رایگان هستند.

جشنواره های شهر مونترال کانادا
فستیوال سیرک مونترال
مهارت های هنرمندان مثل تعادل ، پرواز ، دلقک و مهارت های جسمانی همه ساله به نمایش گذاشته می شود. این جشنوراه سالانه در 2  هفته در اوایل جولای برگزار می گردد. 

فستیوال بین المللی African night
این جشنئوراه حدود 2 هفته برای موسیقی قاره آفریقا برگزار میگردد و بیش از 35 ملیت مختلف در آن شرکت می کنند. حدود برگزاری این فستیوال اواسط جولای است و اکثر نمایش های آن رایگان می باشد و برای همه اجراها نیاز به رزرو بلیط دارید.

فستیوال Heavy montred

این فستیوال دو روز برگزار میگردد که موسیقی های راک و متال سنگنین که در parc jean-drapear و دیگر مکان های شهر در اواخر جولای یا اوایل آگوست برگزار میگردد.

فستیوال مد و طراحی
یک فشن شو رایگان در اواسط آگوست در شهر مونترال برگزار میگردد. در این نمایش شما امکان آشنایی با طراح های محلی را نیز خواهید داشت.

فستیوال موسیقی و هنر Osheaga
Osheaga یک فستیوال کوچک موسیقی که در Parc jean-drapeau و در تابستان هر سال برگزار می گردد. در این جشنواره داغ ترین موسیقی ها اجرا میگردد و در اواخر جولای و اوایل آگوست برگزار میشوند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی