آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

فیلم هایی که در مناطق معروف جهان بازی شده اند

16 مرداد ، 1398
یاسمین سیر

در این مقاله با یاسمین سیر همراه شوید تا برخی از فیلم هایی که در مناطق معروف جهان بازی شده اند را به شما معرفی کنیم :

فیلم هایی که در مناطق معروف جهان بازی شده اند

1-  فیلم دختر دانمارکی
لوکیشن : کپنهاگ ، دانمارک
این فیلم زندگی زوج هنرمندی به نام های لیلی البه و گردا را نشان می دهد که بعد از دو سال از زندگی مشترکشان گردا تغییر جنسیت می دهد.
خیابان های کپنهاگ پس زمینه ای برای فیلم ایجاد کرده است ، که با ساحل نیهاون ترکیب جذابتری به فیلم بخشیده است در اول فیم ، یک مهمانی باشکوه در یک فضا با سقف های بلند نشان داده می شود که در واقعیت Kunsthal Chalotten Borg که یک نمایشگاه هنری است.

2- فیلم زندگی پای
لوکیشن : پاندچری ، هند
موضوع : زندگی یک خانواده ای را نشان می دهد که پدر خانواده باغ وحشی دارد و برای تغییر مکان باغ وحش با کشتی روانه ی کانادا می شوند و در طی سفر همه ی اعضای خانواده به جز پسر خانواده به اسم پای بر اثر طوفان فوت می کنند.

3- فیلم ویکی کریستینا بارسلونا
لوکیشن : اویدو ، اسپانیا
موضوع : درباره دو دختر آمریکایی است که برای تعطیلات به بارسلون می روند و در آنجا با یک نقاش اسپانیایی آشنا می شوند. سنگ های زرد در ساختمان های اویدو  گرمای خاصی به صحنه ی این فیلم بخشیده است. شهر آویلا که دو بازیگر در این فیم سفر یک روزه به آن دارند بسیار زیبا و جذاب می باشد.

فیلم هایی که در مناطق معروف جهان بازی شده اند

4- قبل از طلوع
لوکیشن : وین
داستان از قطاری شروع می شود که به سمت پاریس حرکت می کند و سلین و جسی با هم آشنا می شوند و رابطه ای بین شان ایجاد میگردد.این زوج از دیدنی های مشهور وین از جمله چرخ و فلک فریس در پراتر و کاخ باشکوه آبرتینا عبور می کنند و همچنین وقفه ای در کلیسا گوتیک ماریا و گورستان گمنامان که در آن  خودکشی های مشکوک دفن می شوند ، دارند .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی