آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

موج گرمای بی سابقه در اروپا!!!

08 مرداد ، 1398
یاسمین سیر

کشورهای اروپایی که از هیچ گونه وسیله سرمایشی استفاده نمی کنند ، در چندین سال گذشته با افزایش دمای بی سابقه ای روبه رو شده اند به طوری که مسئولین این کشورها نمیدانند چگونه در سال های آینده با این افزایش دما مقابله کنند.

موج گرمای بی سابقه در اروپا!!!

دومین موج گرمای اروپا در تابستان از بالاترین دمای گزارش شده نیز گذر کرد ، پاریس حتی از بالاترین دمای گزارش شده نیز پیشی گرفت. موج گرما باعث بالا رفتن دما تا نزدیک 115 درجه فارنهایت (43 درجه سانتی گراد) شد.

گرمای هفته گذشته فرانسه در بسیاری از شهرها از دمایی که تابحال به خود دیده نیز گذشت .گرمای خسته کننده ای که تا تاریخ 21 الی 26 جولای ادامه پیدا کرد و باعث خرابی در کشورهایی مثل بلژیک ، آلمان ، هلند  شده است. حداقل در 5 دهه گذشته در فرانسه این گرما گزارش نشده است . در ماه می ، پیش بینی Accu Weather برای تابستان ، موج گرمایی بود که شمال اسپانیا را تهدید می کند

پنجشنبه 25 جولای گرمترین روز در این موج گرما گزارش شد. پاریس نیز به لیست مکان هایی که تمامی اوقات در حال افزایش دما هستند ، افزوده شد.پنجشنبه بالاترین دمایی که دماسنج نشان داد 108/7 درجه فارنهایت ( 42/6 درجه سانتی گراد) بود. دمای شبانه در این زمان 68 درجه فارنهایت (20 درجه سانتی گراد )بود که بالاترین مینیموم دمایی است که تا به حال گزارش شده است.

گرمای انگلستان در پنجشنبه از 38/7 درجه سانتی گراد نیز گذر کرد ، جولای سال گذشته بالاترین دمای گزارش شده 36/7 درجه سانتی گراد بوده است.

تهدید برای کشورهای اروپایی هنوز در ادامه تابستان ادامه دارد  و در مناطقی که دارای انبوه درخت هستند خطر آتش سوزی نیز وجود دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی