آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

لیست اقلام دارویی ممنوعه در سفر به گرجستان

31 تیر ، 1398
یاسمین سیر

قبل از سفر به هر کشوری سعی کنید در رابطه با باید ها و نبایدهای آن کشور مطالعه کنید تا از آن سفر خاطره خوبی به یادگار بگذارید. زیرا بعضی از کشورها قوانین خاصی دارند و برای عدم اجرای این قوانین مجازات سنگینی  دارند .

یکی از این قوانین در سفر به گرجستان برخی اقلام دارویی است که نباید در سفر به این کشور به همراه داشته باشید و بنا به قوانین این کشور به همراه داشتن این داروها مجازات سختی مانند جریمه های بسیار سنگین و حتی حبس را در پی دارد. با یاسمین سیر همراه باشید تا لیست اقلام دارویی ممنوعه در سفر به گرجستان را به یاد داشته باشید که در سفر به گرجستان با تور گرجستان دچار مشکل نشوید.

لیست-اقلام-دارویی-ممنوعه-در-سفر-به-گرجستان

لیست اقلام دارویی ممنوعه در سفر به گرجستان که حاوی مقادیری از مشتقات درمانی مواد روانگردان و یا مواد مخدر می باشند شامل : 

 1. متادون
 2. کودئین
 3. مورفین
 4. نیکوکودئین
 5. نیکومورفین
 6. ترامادول
 7. بنزفتامین
 8. برومازپام
 9. دیازپام
 10. کلرودیاژپوکساید
 11. بتامتادول
 12. متیل دی هیدرومورفین
 13. کلردیازپوکساید
 14. کلد استاپ
 15. کلداکس
 16. آمفیتامین
 17. دگزامفتامین

تـــــــــوجـــــه تـــــــــوجـــــه!!!

این نکته را فراموش نکنید که همراه داشتن هر کدام از این داروها حتی برای مصارف شخصی در سفر به گرجستان ممنوع می باشد و اگر ملزم به مصرف این داروها در طول سفر خود هستید ضروری است نسخه پزشک را به زبان انگلیسی حتما به همراه داشته باشید و در این نسخه دستور العمل دقیق مصرف داروها ذکر شده باشد و به تعداد روزهایی که در گرجستان هستید داروها را همراه داشته باشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی