آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویزای استرالیا

استرالیا

استرالیا دومین کشور پهناور جهان میباشد. کنبرا پایتخت کشور استرالیاست. کشور استرالیا هم مرز با دیگر کشورها نیست و دور تا دور آن با اقیانوس آرام، اقیانوس منجمد جنوبی و اقیانوس هند احاطه شده است. همانطور که گفته شد استرالیا وسعت زیادی دارد به همین علت آب و هوای استرالیا در اقصی نقاط آن متنوع است ، و به علت قرار گرفتن استرالیا در نیمکره ی جنوبی فصول این کشور با دیگر مناطق متفاوت است. تابستان در استرالیا از دسامبر تا فوریه، پاییز از مارچ تا می، زمستان از ژوئن تا آگوست و بهار از سپتانبر تا نوامبر میباشد. جاذبه های گردشگری استرالیا باعث جذب گردشگران زیادی به این کشور شده است.

ویزای استرالیا 

استرالیا به علت وسعت زیاد و جمعیت کم آن بسیار مورد توجه مهاجران میباشد و ویزاهای مختلفی ارائه میدهد. از انواع ویزای استرالیا میتوان به ویزای سرمایه گزاری ، ویزای کار، ویزای توریستی ، ویزای تحصیلی ،  ویزای ازدواج ، ویزای فرزند و ویزای والدین اشاره کرد. برای بازدید از کشور استرالیا شما نیاز به اخذ ویزای توریستی استرالیا دارید  با ما همرا باشید تا با مدارک و شرایط اخذ ویزای توریستی استرالیا آشنا شوید.

انواع ویزای استرالیا 

ویزای تحصیلی استرالیا: متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در استرالیا را داشته باشند میتوانند برای این نوع ویزا اقدام نمایند. برای دریافت این نوع ویزا باید در یک دوره با حداقل زمان 3 ماه در استرالیا داشته باشید. 

ویزای کار استرالیا: یکی از محبوب ترین ویزاهای استرالیا در کل جهان این نوع ویزا است. این نوع ویزا به شما امکان کار و تحصیل در استرالیا به مدت 1 سال خواهید داشت. 

ویزای موقت فارغ التحصیلی : این نوع ویزا برای دانشجویانی که به مدت 2 سال تحصیل در استرالیا داشته اند و با داشتن این نوع ویزا امکان داشتن شغل حرفه ای به صورت قانونی را در این کشور از 18 ماه تا 4 سال خواهید داشت.

ویزای مهارت کاری استرالیا : این نوع ویزا برای اشخاصی صادر میگردد که تخصص های مورد نیاز دولت استرالیا مهارت داشته باشند و صلاحیت شما از طرف نمایندگان دولت استرالیا در سفارت های این کشور باید تایید گردد.

ویزای توریستی استرالیا : استرالیا یکی از پر بازدیدترین کشورهای دنیا به شمار میرود. اگر قصد سفر و گشت و گذار در این کشور را دارید و یا برای دیدار خانواده و دوستانتان به این کشور سفر میکنید باید ویزای توریستی استرالیا را داشته باشید. ویزای توریستی استرالیا به صورت یکبار ورود و چند بار ورود صادر میگردد ولی به علت محدودیت های کشور ایران معمولا به هموطنان ما به صورت یکبار ورود و با حداقل مدت اعتبار تعلق میگیرد. با دریافت ویزای توریستی استرالیا شما امکان کار و یا استفاده ازخدمات پزشکی در استرالیا را نخواهید داشت. این نوع ویزا به دو صورت کلی صادر میگردد: 

-ویزای الکترونیکی کلاس 651 evisitor  با اعتبار 3 ماهه و رایگان صادر میگردد

-ویزای توریستی کلاس 600 که هزینه مطابق با تعرفه دارد و بنا به صلاح دید آفیسر پرونده اعتبار دهی خواهد شد. 

برای شهروندان ایرانی فقط ویزای نوع 2 یعنی کلاس 600 صادر میگردد و عموما 14 روزه میباشد.

ویزای توریستی فامیلی : برای بازدید از اقوام و یا دوستان خود در استرالیا شما نیاز به دعوت نامه معتبر از یک شهروند دائم در استرالیا دارید. در این نوع ویزا فرد دعوت کننده باید مبلغی را نزد دولت استرالیا به امانت بگذارد . زمانی که مسافر از خاک استرالیا خارج شد امکان بازگشت مبلغ به فرد دعوت کننده وجود دارد.

ویزای توریستی کاری : این نوع ویزا برای اهداف کاری موقت در استرالیا مثلا کنفرانس های علمی ، انعقاد قرار داد تجاری و... صادر میگردد. با توجه به نوع در خواست شما و صلاحدید آفیسر به ای نوع ویزا اعتبار ی بین 1 تا 12 ماه داده میشود. 

شرایط لازم برای دریافت ویزای توریستی استرالیا

  • سابقه ی سفر مناسب و کافی
  • توانایی اثبات تمکن مالی برای پوشش هزینه های خود در کشور استرالیا
  • اثبات داشتن روابط عاطفی و خانوادگی در وطن خود 
  • مدارک اشتغال به کار و تحصیل که برگشت شما را از کشور استرالیا تضمین میکند .
  • مدارک سفر طبق برنامه ریزی سفر به کشور استرالیا
  • عدم سابقه ی کیفری و عدم بدهی به دولت استرالیا 
  • متقاضی نباید طی 5 سال گذشته برای ویزای طولانی مدت یا اقامت استرالیا درخواست داده باشد. 

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی استرالیا 

* ترجمه رسمی شناسنامه ،کارت ملی ،کارت پایان خدمت 

* دو قطعه عکس 3.5*5 

* پرداخت هزینه ی رسیدگی به پرونده ویزای توریستی استرالیا

* اصل و کپی گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار 

* فرم درخواست ویزا استراایا که میتوانید این بخش را به کارشناسان ما در یاسمین سیر بسپارید .

* کپی از صفحات گذرنامه قبلی 

* رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت استرالیا 

* ارائه برنامه سفر دقیق 

* توضیح دلایل سفر 

* مدارک مالی (گردش حساب ،موجودی حساب و...) 

* مدارک شغلی و بیمه ( نامه مرخصی ،حکم کارگزینی و...)

* مدارک تحصیلی ( گواهی اشتغال به تحصیل ) در صورتی که دانشجو هستید .

* دعوت نامه در صورت وجود که باید شامل اطلاعات کامل دعوت کننده و مدارک تابعیت او باشد.

* سند ازدواج ( در صورت وجود) 

مراحل اخذ ویزای توریستی استرالیا

بعد از داشتن شرایط لازم برای دریافت ویزای استرالیا و جمع آورری مدارک که خدمت شما عزیزان گفته شد، شما با مراجعه به وب سایت vfs global  و پرکردن فرم درخواست ویزا استرالیا و آپلود مدارک لازم میتوانید درخواست خود را ثبت نمایید. ویزای استرالیا آنلاین بوده و نیاز به مراجعه حضوری به سفارت نخواهید داشت و همچنین پس از پرداخت هزینه امکان بازگشت پول خود و لغو ویزای استرالیا را نخواهید داشت . بعد از انجام مراحل بالا حدود 3-4 هفته زمان برای صدور ویزا استرالیا نیاز است.

خدمات آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای متقاضیان دریافت ویزای استرالیا

ایجاد حساب کاربری ،پرکردن فرم درخواست ویزا استرالیا ، پرکردن فرم های مورد نیاز برای دریافت ویزا ، رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت استرالیا متناسب با برنامه سفر و در تمامی مراحل تا زمان اخذ ویزا کارشناسان یاسمین سیر همراه شما خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188505012 تماس حاصل فرمایید.