آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویزای چین

کشور چین

کشور چین یکی از پهناورترین و پرجمعیت ترین کشورهای جهان است . شرایط آب و هوایی در کشور چین بسیار متنوع است ولی شهر های توریستی آن مانند پکن و شانگهای آب و هوای گرمی دارند و معمولا متقاضی برای سفر به این شهرها در فصل زمستان بیشتر است. کشور چین در شرق آسیا واقع شده و با کشورهای روسیه، قرقیزستان،افغانستان،هند ، پاکستان، کره شمالی و ویتنام همسایه میباشد. جاذبه های گردشگری چین سالانه گردشگران زیادی را به این کشور میکشاند. 

ویزا چین 

برای بازدید از دیوار بزرگ چین و همچنین منظره ها و طبیعت زیبا چین و یا حتی تجارت در چین و ... باید ویزای چین داشته باشید. ویزای چین تنوع بسیار بالایی دارد مانند: ویزای توریستی ، ویزای ترانزیت ، ویزای تحصیلی ، ویزای تجاری ،ویزا کاری و ... .برای سفر و گشت و گذار در شهرهای چین شما به ویزای توریستی چین نیاز دارید. با یاسمین سیر همراه باشید تا از مدارک و شرایط اخذ ویزای توریستی چین مطلع شوید.

ویزای توریستی چین 

برای سفر به چین به قصد گشت و گذار و تفریح باید ویزای توریستی چین را داشته باشید. صدور ویزای توریستی چین حدودا 7 روز کاری زمان لازم دارد ، و اگر به صورت فوری صادر گردد 3 روز کاری زمان میبرد . از تاریخ صدور ویزا تا 24 ساعت قبل از تاریخ انقضا ویزای درج شده در پاسپورت شما میتوانید در چین اقامت داشته باشید. 

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی چین 

برای اخذ ویزای توریستی چین به مدارک زیر نیاز دارید: 

* اصل و کپی پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه 

* 2 قطعه عکس 4*6 

* بیمه مسافرتی 

* تمکن مالی حداقل 35 میلیون تومان 

* شناسنامه 

* تکمیل فرم درخواست ویزا چین 

* بلیت رفت و برگشت به چین 

برای اخذ ویزای چین حضور شما در سفارت نیازی نیست و با سپردن مدارک به آژانس هواپیمایی یاسمین سیر میتوانید برای اخذ ویزا اقدام نمایید. 

خدمات آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای اخذ ویزای چین 

کارشناسان ما با تجربه در این زمینه راهنمای مناسبی برای شما خواهند بود و در کنار کمک به شما برای اخذ ویزای توریستی چین ، تور چین با قیمت مناسب و متناسب با بودجه شما به شما ارائه میدهند. هدف ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر رضایت مشتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 02188505012 تماس حاصل فرمایید.