آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویزای هند

هند

هند دومین کشور پرجمعیت جهان است و تنوع رنگ ، فرهنگ ، آداب و رسوم فراوان را در این کشور مشاهده خواهید کرد. این کشور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و پایتخت آن دهلی نو میباشد. جغرافیای هند بسیار متنوع است ، قسمت هایی فلات بلند هیمالیا بخشی جلگه سند و گنگ و نواحی از آن شبه جزیره هستند  و همین موضوع باعث شده که آب و هوای این منطقه نیز بسیار متنوع باشد. جاذبه های گردشگری هند و طبیعت بی مثالش سالانه گردشگران زیادی را به این کشور میکشاند. این کشور از ایالت های مختلفی تشکیل شده  و شما میتوانید باتور هند به شهرهای مختلف این کشور سفر کنید و از طبیعت زیبا و بکر آن نهایت لذت را ببرید. 

ویزای هند 

زیبایی های بیش از حد این کشور و تنوع طبیعی و انسانی زیاد آن سالانه گردشگران زیادی را به این کشور میکشاند. برای سفر به کشور هند شما نیازمند اخذ ویزای هند میباشید. ویزای هند انواع مختلفی دارد مانند ویزای توریستی هند، ویزای تحصیلی، ویزای تجاری ،ویزای تحقیقاتی، ویزای کار ، ویزای پزشکی، ویزای ورزشی .اگر قصد گشت و گذار در این کشور را دارید باید ویزای توریستی هند را داشته باشید.

ویزای توریستی هند 

برای گشت و گذار و تفریح در کشور هند باید ویزای توریستی هند را داشته باشید. ویزای توریستی هند به دو صورت الکترونیکی و لیبل دار صادر میشود. روند دریافت ویزای هند دشواری آنچنانی ندارد و معمولا بدون ریجکتی میباشد ولی باید این نکته را بدانید که متقاضیان نباید سابقه ی کیفری و حقوقی داشته باشند. حدودا 5 روز کاری بعد از تحویل مدارک به آژانس امکان حضور در سفارت هند وجود دارد و بعد از آن حدود یک هفته زمان برای صدور ویزا لازم است. در ویزای غیر حضوری نیز 7 روز کاری زمان برای صدور ویزا لازم است .لازم به ذکر است که ویزای هند با توجه به درخواست شما و برنامه سفر شما اعتبار دارد اگر سفری 7 روزه به هند داردید ویزای شما نیز 7 روزه خواهد بود. 

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی هند 

همانطور که گفته شد امکان اخذ ویزای هند به دو صورت الکترونیکی و لیبل دار وجود دارد برای هر دو ویزا مدارک زیر مورد نیاز است و تنها تفاوت این است که برای اخذ ویزای الکترونیکی هند مدارک را باید آپلود نمایید و نسخه چاپی را به کارگزار هند تحویل بدهید ولی برای اخذ ویزای لیبل دار هند باید مدارک را به دفاتر کارگزار سفارت هند برید. مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی هند :

* فرم درخواست ویزای هند 

* اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار 

* دو قطعه عکس 4*3 با پس زمینه سفید 

* کپی برابر اصل تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی 

* بلیت رفت و برگشت به هند 

* واچر هتل 

* بیمه مسافرتی

* اگر متقاضی سفر به هند در گذشته ویزای هند داشته ، اصل ویزا های قبلی نیز مورد نیاز است.

خدمات آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای اخذ ویزای هند 

کارشناسان ما با تجربه در این زمینه راهنمای مناسبی برای شما خواهند بود و در کنار کمک به شما برای اخذ ویزای توریستی هند ، تور هند با قیمت مناسب و متناسب با بودجه شما به شما ارائه میدهند. هدف ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر رضایت مشتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 02188505012 تماس حاصل فرمایید.