آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویزای تایلند

تایلند 

تایلند سرزمین زیبایی هاست ، از جاذبه های گردشگری طبیعی گرفته تا ساختمان ها و بناهای زیبا مناظر بسیار خیره کننده ای جلوی چشم شما قرار میدهد. تمامی مناطق تایلند: پوکت، بانکوک ، پاتایا و ... همگی زیبایی های محسور کننده ای دارند. تایلند در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و این کشور سرسبز و بکر از ایالت های متعددی تشکیل شده است . آب و هوای کشور تایلند در بیشتر مواقع سال معتدل میباشد. با تور تایلند ساحل هایی با شن های سفید ، جنگل های همیشه سبز ، باغ های میوه و تکه ای از بهشت زمینی را دیدن خواهید کرد.

ویزا تایلند 

با توجه به طبیعت بی نظیر این کشور ، جاذبه های گردشگری تایلند ،آب و هوای مساعد و زیبایی های متعدد این سرزمین سالیانه گردشگران زیادی از این کشور بازدید میکنند. برای سفر به کشور تایلند نیازمند اخذ ویزای تایلند می باشید. ویزای تایلند انواع مختلفی از جمله ویزای توریستی ، ویزای تجاری ،ویزای تحصیلی ، ویزای مهاجرتی ، ویزای پزشکی ، ویزای ترانزیت و ویزای نمایشگاهی دارا میباشد. برای بازدید از این کشور باید ویزای توریستی تایلند را داشته باشید . برای اخذ ویزای تایلند نیاز به مصاحبه و حضور در سفارت تایلند را ندارید. با یاسمین سیر همراه باشید تا از مدارک و شرایط اخذ ویزای توریستی تایلند مطلع شوید. 

ویزای توریستی تایلند

برای گردش و تفریح در تایلند شما باید ویزای توریستی تایلند داشته باشید . این نوع ویزا 3 ماه اعتبار دارد و در زمان اعتبار آن میتوانید به مدت 30 روز در این کشور اقامت داشته باشید .ویزای تایلند از سفارت تایلند به صورت عادی صادر میگردد و حدودا 4 روز کاری زمان میبرد. 

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی تایلند

برای اخذ ویزای توریستی تایلند به مدارک زیر نیاز دارید:

* اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه اعتبار 

* کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و گذر نامه 

* یک قطعه عکس 4*3 رنگی 

* کپی و اصل بلیت رفت و برگشت به تایلند 

* ترجمه پرینت گردش حساب بانکی ( تمکن مالی) 

* ارائه واچر هتل 

* فرم درخواست ویزای تایلند به زبان انگلیسی به همراه امضا متقاضی 

* ترجمه شناسنامه وکارت ملی 

* فرم تاییدیه آژانسی که از طریق آن اقدام به دریافت ویزا کرده اید .

خدمات آژانس هواپیمایی یاسمین سیر برای اخذ ویزای تایلند

کارشناسان ما با تجربه در این زمینه راهنمای مناسبی برای شما خواهند بود و در کنار کمک به شما برای اخذ ویزای توریستی تایلند ، تور تایلند با قیمت مناسب و متناسب با بودجه شما به شما ارائه میدهند. هدف ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر رضایت مشتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 02188505012 تماس حاصل فرمایید.