آژانس مسافرتی یاسمین سیرآسیا | خرید تور مسافرتی و رزرو هتل

ویزای باکو

شهر باکو

شهر باکو یکی از پر جمعیت ترین شهرهای کشور آذربایجان است و پایتخت این کشور میباشد. از لحاظ جغرافیایی در ساحل غربی دریای خزر قرار گرفته است . این شهر یکی از مناطق نفت خیز جهان نیز به شمار می رود. وجود پارک های ساحلی، مراسم هنری متنوع وجاذبه های گردشگری باکو این شهر را به یکی از مقاصد جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است.

انواع ویزاهای توریستی باکو

ویزای باکو به دو صورت تک ورود و کثیر الورود صادر میگردد برای دریافت ویزای توریستی باکو شما نیازمند ویزا تک ورود میباشد که ویزا تک ورود نیز به دو صورت صادر میگردد: 

1- ویزای الکترونیکی باکو 

2- ویزای لیبل دار باکو 

ویزای الکترونیکی باکو 

ویزای الکترونیکی باکو یا همان آسان ویزا به دو صورت 1- فوری 2- عادی صادر میگردد. ویزا الکترونیکی فوری باکو 24 ساعت بعد از درخواست متقاضی صادر میگردد و ویزای عادی باکو 3-5 روز کاری زمان برای صدور ویزا نیاز دارد. این نوع ویزا 3 ماه اعتبار دارد که شما در این مدت میتوانید 30 روز در باکو اقامت داشته باشید و فقط یک بار امکان ورود به  کشور آذربایجان را خواهید داشت .

ویزای الکترونیکی فوری و عادی باکو در زمان صدور و هزینه ی ویزا با هم تفاوت دارند. 

مدارک لازم برای ویزای الکترونیکی باکو

1- اسکن دوصفحه اول پاسپورت که حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد

2- پرداخت هزینه ویزا که برای ویزای فوری و عادی متفاوت است. برای کسب اطلاعات از هزینه های ویزای باکو میتوانید با کارشناسان ما در یاسمین سیر با شماره 02188505012 تماس حاصل فرایید. 

ویزای لیبل دار باکو 

ویزای لیبل دار باکو توسط کنسولگری و سفارت آذربایجان در ایران صادر میشود و نیاز به مراجعه حضوری میباشد. برای دریافت ویزای لیبل دار باکو نباید مهر ورود و خروج به کشور ارمنستان را داشته باشید. اعتبار این نوع ویزا نیز 3 ماه میباشد که در این مدت میتوانید 30 روز در این کشور اقامت داشته باشید و فقط یکبار اجازه ورود به کشور آذربایجان را خواهید داشت. مدت زمان صدور این نوع ویزا 3-10 روز کاری طول میکشد. 

مدارک لازم برای ویزای لیبل دار باکو 

1- اصل گذرنامه با اعتبار حداقل 7 ماه 

2-عکس 3*4 با زمینه سفید 

3- پرداخت هزینه ویزا 

تفاوت ویزا الکترونیکی و لیبل دار باکو 

به صورت کلی تفاوتی در این دو نوع ویزا وجود ندارد و در هر دو نوع ویزا مدت اعتبار آن 3 ماه میباشد و شما به مدت 30 روز در این بازه میتوانید در این کشور اقامت داشته باشید و فقط امکان یکبار ورود به این کشور را دارید. مدت زمان صدور این دو نوع ویزا متفاوت است و همچنین هزینه ی ویزا برای هر نوع فرق میکند. موضوع دیگر این است که چون ویزای لیبل دار باکو شانس شما را برای دریافت ویزا شنگن بیشتر میکند ، ایرانیان به دریافت ویزا لیبل دار باکو علاقه یبیشتری نشان میدهند.

چرا ویزا باکو با یاسمین سیر 

کارشناسان ما با تجربه ی چندین ساله در این زمینه میتوانند راهنمای شما برای دریافت ویزای توریستی باکو باشند و همچنین در کنار ویزا، تور باکو با قیمت مناسب و متناسب با بودجه شما به شما ارائه کنند. هدف ما در آژانس هواپیمایی یاسمین سیر رضایت مشتری است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 02188505012 تماس حاصل فرمایید.